Prijava

Da li ste instalirali vec ovaj operativni sistem? Vredili cemu, kakav je za igrice, da li je brz... Uglavnom neka vasa iskustva. Kakav je u poredjenju za 7-icom?

Kakav je u poredjenju za 7-icom?

pa onako, mozes da racunas da je bar za 3 veci.

ИНСТАЛИРАО САМ ПРЕ НЕДЕЉУ ДАНА, СВЕ ШЉАКА ЛЕПО. НЕ ЗНАМ ДА Л ЈЕ БРЖИ ОД СЕДМИЦЕ, КАПИРАМ ДА СУ ТУ НЕГДЕ. АЛ ОВАКО ЈЕ СРЕЂЕНИЈИ И СВЕ ТО, НЕКИ МИКС СЕДМИЦЕ И ОСМИЦЕ. СВИЂАЈУ МИ СЕ СИТНИЦЕ А И СТАРТ МЕНИ ЈЕ ДОБАР СКРОЗ

У ПРИНЦИПУ НЕ ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ СЕ СВИДЕТИ ОНИМА ШТО ПЉУЈУ СВЕ НОВО КАД ИЗАЂЕ АЛ НЕ ВИДИМ ВЕЛИКЕ МАНЕ КОД ДЕСЕТКЕ. ЈЕДИНО ШТО ЈЕ СКРОЗ У ТОМ АНДРОИД ФАЗОНУ АЛ ТАКВА ЈЕ ВЕЋ БИЛА ОСМИЦА ЈБГ СВЕТ СЕ КРЕЋЕ У ТОМ ПРАВЦУ

И КОРТАНА НЕ РАДИ ЗА СРБИЈУ АКО СЕ НЕ СТАВИ АМЕРИКА. АЛ СВЕЈЕДНО ЈЕ ГО КУРАЦ ТРЕНУТНО, КАПИРАМ ДА ЋЕ БИТИ ДОБРА СТВАР КАД ЈЕ НАБУЏЕ КРОЗ ПАР ГОДИНА

ja samo ću reći da mi je na osmici bagovalo opasno gdok sam gta V igrao na medium a posle desetke ni jedan manji zabod nisam imao na potpuno istom podesavanju

impresivno, ostalo nisam primetio promene, ali zbog toga ima veliki plus od mene

Бржи је и бољи од осам тачка један, а осам тачка један је уриниро по седмиџи

celt
Kakav je u poredjenju za 7-icom?
pa onako, mozes da racunas da je bar za 3 veci.
ovo ne sme da ostane nezapazeno lol mega skec

НАЧИ ИНСТАЛИРАЈ БРТ

Ja kako sam instalirao desetku više nemam problema sa astmom, a i unuka sam oženio.

zanimljiva tema, eh da je vise ovakvih na sajtu...

inace, ne verujem da je novi os brzi od starog, retko to biva. to vam je sindrom nove instalacije koja jos nema xilion sranja instaliranih da rade u pozadini + mozda neko efikasnije koriscenje ram memorije (citaj, ubacivanje vise podataka u nju). na starom racunaru ce degradirati mnogo brze od 7ice kad pocnete da instalirate ova sranja i programe za 10ku.

isti su fajlovi momak, samo sam apgrejdovao nisam klin instal radio

mene su tako zajebali sa makom, jede govna pokojni dzobs, apgrejduj, brze ce da radi, ima da bude ko nov racunar, ja apgrejdo, on jeste kao radi brze (mozda subjektivni osecaj), al brze i trosi bateriju i vise se greje. vremenom i prestao da radi brze.

al fora je nemos se vratis nazad, osim ako ne odradis cistu instalaciju.

E a koja fora sa nadziranjem podataka korisnika?

kako god, novi softver trazi novi hardver. zanavek bilo i bice.

aj ne seri brt
bolje je