Prijava

До сада смо имали Костића, Бурзума и сада Ола. Вероватно је било још неких личности којима је лизао цхмер и идентификовао се са њима али нисам запамтио. Шта мислите ко ће да постане Дуче када га смори овај оловски наркомански стил? Победник добија крем бананицу штаркову од мене шаљем брзом поштом да се не истопи на овој врутјини :))))))))

Veoma ozbiljno pitanje. Tipujem na Pseta88. Ne znam koji će mu naredni alijas biti, ali tipujem da će to biti neki psetovsko-glavnovski stil "Jebo sam masnu konobaricu u bulju dok mi žena u osmom mesecu trudnoće". Znam da se ne uklapa u takav profil, ali vežba je čudo.

Маркo
До сада смо имали Костића, Бурзума и сада Ола. Вероватно је било још неких личности којима је лизао цхмер и идентификовао се са њима али нисам запамтио. Шта мислите ко ће да постане Дуче када га смори овај оловски наркомански стил? Победник добија крем бананицу штаркову од мене шаљем брзом поштом да се не истопи на овој врутјини :))))))))

http://99gifs.com/-img/515b2ac4afa96f0994017c4f.gif?w=400&h=300

Džimi kratko i jasno.
Ili Vo iz Kupusa

е реално пезос

можда и радјард

Pokušavao je biti Pezos delimično živeći kao Burzum, ali nije uspeo.

Pa ne uspeva ni biti olanik samo ga kopira bezuspešno.

cao marko ,najbitnije je ne biti ti, ili bohor , sve ostalo moye da istrpi se i vremenom prodje trip jelda. smori posle 6 meseci

markić jel to branis svoga druga gospoda boga? na prstu u bulju odavno, dva fegetčića

ПАНЋЕРА
cao marko ,najbitnije je ne biti ti, ili bohor , sve ostalo moye da istrpi se i vremenom prodje trip jelda. smori posle 6 meseci

+1989

nmg da kazem nesto vise o ovoj temi ali sam uocio jedan zanimljiv detalj. Naime autor Crveni Baron pretpostavljam da ima ili je imao neku alterkaciju sa autorom Marko. Autor Crveni Baron je surfovao internetom, trazio neke slike i naisao je na gif nosoraga rekao bih kako dok sere repom razmahuje govno. E sad on je odmah bukmarkovao taj gif i razmisljao u sebi kako cu izjebati autora Marko kad mu postavim ovo na neko njegovo pisanije na forumu. Cekao je priliki u BUM! Taj gif je psotavljen odmah nakon prvog posta autora Marko. Ovo radim u RL, nzm kako kao neki profajler sam. To je taj neki sled dogadjaja, autor Crveni Baron moze samo da potvrdi ovo jer zna da sam u pravu. Znaci gif je specijalno bukmarkovan za ovu priliku to je sustina i prozreo sam to.

врло могуће флипсе

Izijem grdno grešiš, ovo nije nosorog nego nilski konj!

što se longija tiče teme su mu za nijansu interesantnije od puzlovih ali granica je gotovo neprimetna. Rasni je tu odskočio kvalitetom a ova dvojica samo žele ban jer imaju da uče. (duče hehe).

baron baš proganja ljude, znam da će biti ljut na mene sad, izvini