Prijava

Fejzbuk manijak brt moj, pa jesi svjestan ti da ovaj forum koristi redovno 20 ljudi plafon.
Šta, oćeš da treniraš neku strogoću na sajtu, sad kad se toliko smanjio broj njegovih korisnika da jedna mekana glavica koja se užasava besmislenih tema može biti mod?

Uostalom, šta ti smeta spem? Nećeš uspjeti da vidiš zadnji post na nekoj od "smislenih" tema koje pratiš jer je lista posljednje aktivnih tema prepunjena sranjima koja ti smatraš besmislenim? Pa brt moj, na listi posljednje aktvinih tema danas je razmak između prve i desete tipa 2 sata u prosjeku osim eto vikendom kada se smanji na nekih sat vremena u najboljem slučaju.

Na kraju krajeva, poenta teme je diskusija, nebitno da li je ona tebi smislena ili ne. Kažem diskusija jer diskusija podrazumjeva neke odgovore a svaki komentar koji postaviš na forumu je upravo odgovor na tu temu, samim tim možemo reći da koliko god tebi neka tema djelovala nepotrebno, tj. tvojim riječima besmisleno, dok god bilo ko postavlja komentare na njoj ona zaslužuje da bleji tu.

Sa druge strane ako je neka tema stvarno krajnje besmislena se najbolje ogleda u njenoj aktivnosti. Sranje tema obično nije u stanju prebaciti više od 5 postova što će reći da će vrlo brzo nestati sa liste posljednje aktivnih i pasti u zaborav. Dakle, autori na neki način moderišu forum po tom pitanju tako što odlučuju šta je za njih besmisleno a šta ne... ako do sad nijesi shvatio šta želim da kažem, onda evo ti direktno - nikome ne treba neki utriovani reformator sajta da bi bio zadovoljan sadržajem foruma.

Uostalom nemam pojma na osnovu čega misliš da ste ti i ostale glavice koje bi htjele da smanje broj aktivnih članova na sajtu sa 20 na 19 tako što ćete eliminisati rasnog a zatim i par drugih "smarača" išta više mjerodavne da procijenjujete šta je kvalitetno a šta ne u odnosu na njega ili bilo koga kome to što on radi ne smeta.

Spem je sasvim normalno kažnajvati banom na temama koje se tiču samog sajta (npr. teme sa obavještenjima ili teme sa prijedlozima za odabrani sadržaj) jer u tom slučaju ne bi postojalo ništa što bi spriječilo magove humora da upadaju na njih i zatrpavaju, ajde da kažemo, značajan sadržaj.
Sa druge strane ovo tvoje proseravanje najvjerovatnije podstaknuto nostalgijom ka prošlosti ovog sajta u kom je dominirala stroga politika banovanja (koja je tad i bila neophodna) i prodavanje fazona na nivou lučonoše iz gimnazije, za koji i moja baka misli da su premekani jer se svode na čistu demonstraciju elokvencije primjenjene na raznim polukomičnim poređenjima kakva srećemo u većini definicija zadnjih par godina, a lupali su ga neki autori koje vi ođe doživlljavate kao otjelotovrenja humora, je ajde da ne kažem gej, ali definitivno pederski.

Mekani pozdrav jer kapiram da bi te bilo kakav drugi potresao.

Pazle, ne prdi, ovo je fora da se poveca aktivnost i razmrda forum. Vidi koliko se novih tema otvorilo.

фејсе појео те систем, продао си се, а било је никад кравата никад стални посао, ПОГЛЕДАЈ СЕ САДА БРАТЕ!!!

иначе пазл има неколико супер поенти мада је преоштар.

A najjače mi je cinkaroška tema hahaha.
Pa ja kapiram da bi prijavljivača skasapili prijavljeni kad bi prošao ban.

ја ћу вас пријавити ако буде те теме чисто да меискасапите после

Uostalom nemam pojma na osnovu čega misliš da ste ti i ostale glavice koje bi htjele da smanje broj aktivnih članova na sajtu sa 20 na 19 tako što ćete eliminisati rasnog a zatim i par drugih "smarača" išta više mjerodavne da procijenjujete šta je kvalitetno a šta ne u odnosu na njega ili bilo koga kome to što on radi ne smeta.

Posebno mi se svidja ovo.

Pa dobro rasni, ne bih da sad ovo zvuči kao zločinačko udruživanje time što ću te indirektno pohvaliti, ali mislim da je krajnje vrijeme da neko kaže da...

... bi se Rasnijevo govno smatralo vrhunskom formom humora da je to okačio bilo ko drugi sem rasnog, a da je ne daj Bože, neko to uradio prije 4-5 godina svi koji nijesu viđeli dotični post bi bili gledani kao da su upravo izgmizali iz neke pećine i ne bi se smatrali vukajlijašima u pravom smislu te riječi dok ne iskažu svoje oduševljenje istim i žal zbog činjenice što nijesu bili tu u periodu kad su "kul glave" žarile i palile forumom.

Obzirom da postoji ovaj neki opšte-prihvaćen absolutistički stav ka rasnijevom stvaralaštvu, prema kojem je sve što on kači sranje (a po meni uglavnom i jeste da se ne lažemo), na svaki pomen Rasnijevog govneta se prevrće očima kao i na mnoge druge njegove krajnje okej postove koji nailaze na neodobravanje od strane većine koja bi se vjerovatno složila sa njima da stoji bilo koji drugi nik iznad njih.

Daleko od toga da te smatram mojim crnjom ali ni većinu ovih što te kritikuju ne smatram ništa više mojim crnjama od tebe.

Jebo te, bude mi krivo što sam se žalio na Agilnog, Brusa i sl. Imali su taj neki svoj zatvoreni krug ljudi koji su ih podržavali a koje sam istina mahom smatrao smaračima, ali bar se nešto dešavalo na sajtu. Ovako sajt samo preživljava uz povremeno napušavanje Rasnog, Panćere, Erua i sl. koji uglavnom ničim nijesu zaslužili da se smatraju "korisnicima trećeg reda".

PS: Preremeovski post tako da ću za kraj reći samo, ko posljenji izađe nek ugasi svijetlo.

Расни реално углавном смара у пичку материну, али говно је у топ 10 момената сајта свих времена и најјачи у последње две године сиг

Brate ja sam pokazao da mogu da budem normalan kada sam pisao definicije za takmičenja,

Realno je da aktivni clanovi vukajlije izaberu jednog moda medju sobom koji bi bio aktivan kao rasni npr ili neko drugi a ne ovi ulaze jednom u 3 dana i boli ih uvo

Fejs oces li da banujes ove sto su otvarali prihe a vi se ne otvaraju

jednog moda

kao rasni npr

Samo sam naveo primer aktivnosti

Ne bih se žalio da me umoduju.

Ne bih se žalio da me umoduju.

Da.Jedini.

Brt ne bi nikoga banovao. Mislim uveo bi pravilo da se ne banuje ali da se taj prestupnik javno trpa na forumu. Birao bi iskljucivo iz predloga, al ne bi birao stevcine predloge.