Prijava

Malo si mi nevažan da bih te ozbiljno shvatao brt.

Vidi Agilni. Ja sam mutio na ovom sajtu jebo sam mu familiju. Namestio sam 3 takmičenja u definicijama 2 u moju korist i jedno u nečiju drugu. Mislim da si 2 ti organizovao. O PVT da ne pričnam ponovo to se radilo javno. I svašta nešto još samo me mrzi da pišem a ne zna se 30 % dok sam bio u tom tripu sad ne pišem i ne namestam. Ali nikad nisam minusirao ljude da bih izašao na br 1
Počeo si da budeš Bušido da siluješ jednu priču u pokušaju da bude vickasta a više nije. Javna je. Znaš i sam koliko kilometarski PVTova si napisao Bušidu posle toga. Znači proganjanje ne voliš. Ni Džela kuva spermu nije duhovito više. To tako ide.

pseto88
Ja samo bohora ocenjujem evo godinu dana vec

Ovo je duhovito.

Agilni

Kašofe, naravno!

Ti, Čegrtaljka, Kontroverzni, Dr Quake, Bolt, GrayWolf i još poneki. I naravno Bohor.

pre sat vremena

Ovo nije. I nemoj to više raditi. I nemoj mi slati pvt da se zajebavaš jer ovo što sam napisao stvarno mislim. Možda sam malo nervozan zbog Rl ali mislim. Pozdrav i drše

Agilni
Malo si mi nevažan da bih te ozbiljno shvatao brt.

Dobro.

Počeo si da budeš Bušido

Bušidu se ovo ne bi svidelo.

Vidi Agilni. Ja sam mutio na ovom sajtu jebo sam mu familiju. Namestio sam 3 takmičenja u definicijama 2 u moju korist i jedno u nečiju drugu.

Znači da ne možeš biti kul nikad, pa da ga jebeš. Ne trudi se da budeš. Bez obzira što...

sad ne pišem i ne namestam

I žao mi je zbog RL nervoze.

Istina Bušido to radi malo bolje i doslednije kad hoće i za to mu se mora odati priznanje.
Mogu da budem šta oćeš trudio se ili ne. Ili si ti glup pa ne znaš da su svi pokušali da nameste ali bukvalno svi i onda Bohor dođe i posere im se na glavu u trećem kolu. Prekul sam ipak.
Hvala što ti je žao.

Kako misliš svi? Nemoj da me stavljaš sa vama u koš.

Ali ok previše sam nevažan, zaboravljam zbog previše jebanja u Rl.

слуај ме циклоне већ дуже време те пратим по форуму и опасно ми се пењеш на курац разумеш значи искулирај се мало скини нам се скурца да те не изнабадам песнајама у стомак јако

pseto88

слуај ме циклоне већ дуже време те пратим по форуму и опасно ми се пењеш на курац разумеш значи искулирај се мало скини нам се скурца да те не изнабадам песнајама у стомак јако

IŠČUPAČU TI GRKLJAN PRVO! POSLE ČU TE IŠUTIRATI U PIČKU! ZAKAČIJO SI SE SA LIKOM KOGA ZOVU BICEPS!

IŠČUPAČU TI GRKLJAN PRVO! POSLE ČU TE IŠUTIRATI U PIČKU! ZAKAČIJO SI SE SA LIKOM KOGA ZOVU BICEPS!

колико је таквих као ти који су ми се курчили па су после скупљали своје зубе по поду тренирао сам кикбокс 12год ти ћеш са мном да се бијеш

DOJAVA KVOTE 3, JAVITE SE U PVT, NIŠTA OVDE U KOMENTARIMA!!!

MIĆKO BET

SA VAMA VEĆ 7 GODINA

POSLAO SA IPHONE 6+

колико је таквих као ти који су ми се курчили па су после скупљали своје зубе по поду тренирао сам кикбокс 12год ти ћеш са мном да се бијеш

DOK SI TI PRODAVAO ŠIPCIMA DEDOVINU I BAHATIO SE PO BUDVI, JA SAM PUCAO IZ SNAJPERA SA POLOMLJENIM NIŠANOM, PATKICE NA TERMINATORU DODUŠE, ALI IPAK PUCAO IZ SNAJPERA. TVOJ KIKBOKS JA ANULIRAM SVOJIM DŽUDOOM, KARATEOM I SVIRANJEM VIOLINE.

Ajmo jedan fajt organizovati.

CURE MIR BIĆE ZA SVE DEKYAOA ĆALE MI DRŽI ZORKA BOJE!