Prijava

Brt ne bi nikoga banovao. Mislim uveo bi pravilo da se ne banuje ali da se taj prestupnik javno trpa na forumu. Birao bi iskljucivo iz predloga, al ne bi birao stevcine predloge.

Nikog? Ozbiljno? Ni one sto su te zvali daunovcem?

Fejzbuk manijak brt moj, pa jesi svjestan ti da ovaj forum koristi redovno 20 ljudi plafon.
Šta, oćeš da treniraš neku strogoću na sajtu, sad kad se toliko smanjio broj njegovih korisnika da jedna mekana glavica koja se užasava besmislenih tema može biti mod?

Uostalom, šta ti smeta spem? Nećeš uspjeti da vidiš zadnji post na nekoj od "smislenih" tema koje pratiš jer je lista posljednje aktivnih tema prepunjena sranjima koja ti smatraš besmislenim? Pa brt moj, na listi posljednje aktvinih tema danas je razmak između prve i desete tipa 2 sata u prosjeku osim eto vikendom kada se smanji na nekih sat vremena u najboljem slučaju.

Na kraju krajeva, poenta teme je diskusija, nebitno da li je ona tebi smislena ili ne

+1

Nema više imena(ili ko je već to napis'o), znamo da si ljubomoran na moje predloge, zato produži.

Stevčo šalim se samo :DDD

Brate ja sam pokazao da mogu da budem normalan kada sam pisao definicije za takmičenja,

:D
Al realno, ti si normalan lik kojem je samo zanimljivo da ide na kurac celom sajtu

Brt neko ima jedriličarstvo, neki igra PES, neko skuplja poštanske markice, neko džogira a ja nerviram paljevine po Vukajliji.

Bravo!
Otkad je ova tema napravljena, glupih tema je sve manje, a mene i leđa manje bolu.