Prijava

Postavim juče TAČNO PRE 24h reakciju sa Hićom i ona se ne pojavi iz prve
Postavim je drugi put i onda bude ok
MEDJUTIM
Jutros udjem i gle čuda
Vidim da sam postavio istu reakciju 2 puta ali ova druga postavljena nakon 24h i to kada mi je komp bio ugašen, dakle ja izlogovan.

Prisutan pre 10h a postavljena reakcija pre 2h
Postavljena dva sata pre nego što sam se logovao danas !?!?

Aj neko objašnjenje ako može i da se to sredi

TI SI TO NEŠTO HAKOVO

ILI TI ILI HAKERI IZ HAN PIJESKA

Klasican bag kod reakcija, rekao bih. Desavalo se da postavim reakciju i da se ne pojavi a kad udjem "napravi novu" pise da je poslednja postavljena "malopre". Medjutim, nje nema pa nema. Posle nekog vremena se pojavi ta reakcija odnekud, sa vremenom postavljanja razlicitim od stvarnog (kao sto je kotebe slucaj).

Hvala Čegrtaljka
Tih 10 min je pretpostavljam vezano za učitavanje gifa sa drugog sajta
pa da ne bi 2x postavio postoji ta zabrana od 10 min
bez obzira da li je uspešno ili ne
Ovo kod mene je slično bilo, nakon neuspešnog postavljanja nisam mogao 10 min (to kapiram) onda je drugi put bilo ok ali se ista reakcija sa istim tekstom pojavila nakon 24h
piše da nisam bio tu 10h a da je postavljeno pre 2h !?!?!?!
to sam video neulogovan pa sam se ulogovao i obrisao ovu drugu "fantomsku"

dakle sa postavljanjem reakcija i tim algoritmom je neki problem
kako bi bilo da se neko od nadležnih organa, ne daj Bože zainteresuje, pa to sredi?

Odlična reklama za Kajzena kao programera. Odlična! Koliko sam shvatila, ti legneš da spavaš a tvoj računar samoinicijativno postavlja sadržaj. Pa to je genijalno.

hahahaha
ma pretpostavljam da samo treba postaviti max delay red u programu ali to treba da uradi onaj ko je pisao

EDIT: pretpostavljam da bi auto postavljanje kod nekih autora dovelo do poboljšanja ukupnog kvaliteta haahah

ovo samo fojnički hodža može rješiti

pretpostavljam da bi auto postavljanje kod nekih autora dovelo do poboljšanja ukupnog kvaliteta haahah

Moguće, meni uvek bolje izgledaju moji posteri dok ih sanjam nego kad ih postavim ovde.

U pitanju je bio energija.

To je bila energija a sad više nije hahahaha kapirate?

godina prodje, dan nikada
zainteresovanost nadležnih 0