Prijava

Objasnjenje.

Причаш о теквондоу, а качиш ми снимак ММА. А ударац ногом какав постоји у теквондоу, постоји и у кик-боксу. Знам људе који су мањи од Војводе па би ногу поломио о њихову главу или руку којом би се бранили, кад би покушао да их удариш, а камоли човека од преко два метра и преко сто кила.

A bas sam nedavno gledao njegovu njusku u nekoj emisiji da li gazda rajko ili nesto slicno tako, on uvodi kameru kroz srpska gazdinstva i baca fazone gazda da nakrivi kapce, a naslednici da rade i pokazuje na traktore neke nove sto je gazda domacinstva ostavio sinovima. Sabor dzivdzanizma

Причаш о теквондоу, а качиш ми снимак ММА. А ударац ногом какав постоји у теквондоу, постоји и у кик-боксу. Знам људе који су мањи од Војводе па би ногу поломио о њихову главу или руку којом би се бранили, кад би покушао да их удариш, а камоли човека од преко два метра и преко сто кила.

pa ono bas ne znam da ima ovakav udarac u kik boksu, bas i deluje nekako tekvandojski, sve skakucuci onako leprsavo i u visu....a bas ne verujem da postoji bilo kakav bosanac na ovom svetu da bi mogao da slomis nogu kad ga zapizdis cevanicom u glavu hahah, a pogotovo ne od ruku, osim da ti postavi nekako lakat i da pogodis bas u lakat....a to sto neko ima preko dva metra ne znaci da ce lakse da ostane na nogama posle udarca...dokaz: gomila likova u boksu i mma i k1 koji imaju staklene brade...npr prvi mi na pamet pada andrej arlovski, itd itd..

u prevodu, hteo sam reci da kad bi debelog seselja neko ko ume raspizdio nogom u glavu izvrnuo bi ga ko slinu

Pa ne njega nego bilo koga

pa da, al on kaze da zna i manje od vojvoje likove na kojima bi polomio nogu da ga udaris u glavu, a kamoli vojvodu od 2 metra i 130 kila....mada ja cenim da on ima pre 180kg nego 130

"Veliki samo duze padaju."

Psetov ortak 2007-e

ја не знам како се ова бувљак главица пробила на телевизију

Hahaha najtacniji opis

https://i.ytimg.com/vi/LfQ22w8ZXRQ/maxresdefault.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=DqQazP4WPD4
Ovaj kreten me definitivno tera da ga umlatim od batina ko niko.Pogledajte mu samo klip gde ide okolo i vredja ljudi.Iskrsija bi mu tu kameru u 4000 parcica pa posle bi kurac snimaja neke kretenske klipove.Al opet hvala mu sto oce da nam pokaze kolko nam je narod postao hladan i bezosecajan i nereaguje na nista i kako se neka od ovih starijih zena bar ne seti da ga otera u tri lepe pm. nego ga ignorise.

a zamagljeno asus na laftofu da se ne reklamira marka nisam nikako mogao da pročitam čiji je al sva sreća razumem se u nakrilnjake pa sam model prepoznao po ivicama

Prvu ne znam
Rock je debilcina
Dzona Hil je boooog, najjaci lik moj brat sto tako za njega??

Najharizmaticniji lik ikad