Prijava

Dakle jesmo li mi veći Srbi ili vi. Samo iznošenje činjenica.

Да ли сте знали да возила са косовским таблицама не могу да уђу на територију Босне и Херцеговине (Републике Српске) док у Србију могу.

Vi da olabavite malo. nayeahbacete od ovih ustasho/muslimana/eugejeva kad se udruzhe.
Naravno udruzhice se kad dokazhu da je srebrenica genocid, a onda teshko vama.

Lakshe malo. Smirite se!

KAKO MOŽETE DA BUDETE SRBI KAD VAM JE BUREK SAMO SA MESOM

Srbi iz ČIKAGA su veći Srbi od Srba iz MELBURNA

Mislim da smo mi veći Srbi definitivno.

Živimo u zemlji koja se zove Srbija.

vs

Žive u muslimanskoj vukojebini.

Zaključite sami, poyy.

Imamo Vučića

vs

Nemaju Vučića

Hašim Tači je rođen u Srbiji

vs

Hašim Tači nije rođen u Republici Srpskoj

Kao podvojena ličnost, nas dvojica mislimo da jesmo, tj. nismo veći.

KAKO DA PREPOZNATE OSOBU, OPSEDNUTU ĐAVOLOM: Srpski teolog tvrdi da je ovo česta pojava kod nas

Spolja posmatrano, opsednutost se manifestuje depresijom, suicidalnošću, autodestruktivnošću, korišćenjem opijata, objašnjava teolog Goran Avram
Iako u Srbiji postoji malo sveštenika koji pristaju da se bave isterivanjem đavola, pojedini stručnjaci tvrde da je posednutost sotonom česta pojava kod nas.

Oni koji opsednutog đavolom zamišljaju onako kako su žrtve nečastivog prikazane na filmovima jesu u pravu, ali neke njihove karakteristike su malo poznate.

Spolja posmatrano, opsednutost se manifestuje depresijom, suicidalnošću, autodestruktivnošću, korišćenjem opijata.

"Na oko 1.000 psihički obolelih osoba dolazi jedna opsednuta. Kod totalno posednutih menja se i struktura kostiju, pa tako mogu da okreću glavu unazad. Uz to, odlično vladaju aramejskim jezikom", tvrdi teolog i glavni vojni kapelan pri Vojsci Srbije Goran Avram.

Verski analitičar Draško Đenović smatra da egzorcizam nije u velikoj meri zastupljen u Srbiji i da SPC nema ovlašćene i školovane egzrociste. "Egzorcizam je sastavni deo hrišćanstva. Postoje određene molitvene radnje, ali koliko je to zastupljeno, vrlo je teško reći jer se ne govori javno kad se dešava."

Kako prepoznati opsednutog čoveka
- znoj mu smrdi na sumpor
- pokazuje odbojnost prema religijskim simbolima i vrednostima
- poseduje snagu nesrazmernu fizičkoj građi i starosti
- odlično govori strane jezike koje do tada nije znao

EDIT: MI IMAMO ISTERIVAČE VS VI IH NEMATE NJANJA NJA NJA NJA

odlično vladaju aramejskim jezikom

Ahahahaha