Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Jel pod Srbiju brojiš i Vojvodinu? Ili bi nas izbacio?

    Vojvodina je u Srbiji i tako će zauvek ostati. Samo bih separatistička govna osudjivao za veleizdaju. Pa da vidiš kako bi svi četnici postali.

  2. Uveo bih smrtnu kaznu, za korupcuju u sudstvu bih osudjivao na najmanje 20 godina, ušli bi u trgovinsku uniju sa Rusijom, Kazahstanom i Belorusijom. EU ponuditi isto, ali samo ako imamo jednake uslove i mi i oni. Kad se vlast stabilizijue uraditi svima reviziju imovine i ako nemaju pokriće za to samo oduzeti i rasprodati.

    Seljake bih oslobodio poreza, čak bi im i PDV smanjio za ta neka sranja za obradu zemljišta.

  3. jel ovo partizanka jebe rasnog ili..?:D

  4. Deportovao bih cigane i balije, to je demokratski jer tako i EU radi. Kad ih iz Francuske vraća u Rumuniju. A pošto su balije iz Turske, njih tamo vratiti.

  5. Valdemare, ne vidim baš da imamo oko čega da se raspravljamo po tom pitanju, a diskusija bez razloga ide u tom pravcu, ako me razumeš. :)

    Rasne, šta će nam smrtna? Je l' se borimo protiv bele kuge ili ne?

  6. Rasni, trebao bi znati da su muslidže genetski najčišći Srbi, ali nemoj da te frustrira to što ti je čukunčukunbabu taslačio Turčin i napravio tvog čukundedu.

  7. Rasne, šta će nam smrtna? Je l' se borimo protiv bele kuge ili ne?

    Kad spržiš 5 manijaka razmišljaće se dobro pre nekoga ubiješ.
    Kad zna da ga čeka stolica, sigurno neće uraditi nešto za šta bi sad dobio 12 godina.

  8. Rasni, teško da oće to što ti oćeš sa izborima na svakih godinu dana.

  9. Vidi se ta kultura genocida istočne Bosne

  10. Rasni, takvi ljudi ne razmišljaju nama slično. U Americi smrtna opstaje pa su dugi redovi za iglu. Nije to baš 2+2.

    Uostalom, ja bih pre da me liše muka odmah no da se zlopatim 40-50 godina po samicama. Smrtna kazna je tu zbog ekonomičnosti, a ne efikasnosti.

  11. sve je to full rasni samo ti onda fali neograniceno parica

  12. E da kupio bih Goli otok za ovakve poput cara.
    Ko kaže da je bio genocid, osim nad Srbima u Jasenovcu odma tamo.

  13. Ne slažem sa ovim za abortus pod jedan. Šta ako je dete produkt silovanja maloletne osobe, ili je utvrđena ozbiljna degeneracija, ili je trudnoća opasna po život majke npr preeklamsija.
    Uopšteno sam vrlo protiv bilo kakvih zabrana.
    Da li bi sve seljake oslobodio poreza ili samo sitne? Mislim da bi ti bila greška da oslobodiš ove što imaju po nekoliko hiljada hektara.

  14. Ne slažem sa ovim za abortus pod jedan. Šta ako je dete produkt silovanja maloletne osobe, ili je utvrđena ozbiljna degeneracija, ili je trudnoća opasna po život majke npr preeklamsija.

    Pa jedno je ovo. Drugo je ubijanje dece zato što neko neće više od jednog deteta.

  15. Opušteno Armine, to se rešava sa hesoyam.

    Nego, kad smo kod para Rasni, čiji bi likovi krasili naše novce, kako bi raspodelio viđenije srpske glave po apoenima?

  16. Расни хоћеш ли да будеш наш фирер, да не кажем вођа?
    Волиш ли фаширане шницле?

  17. Da li bi sve seljake oslobodio poreza ili samo sitne? Mislim da bi ti bila greška da oslobodiš ove što imaju po nekoliko hiljada hektara.

    Plan je da se napiješ krvi bogatima, a sirotinji omogućiti da je srednja klasa. Nekako da nema ni bogatih ni siromašnih.
    Doktorima bih dao jedno 3000 evra platu.

  18. Ova Rasnijeva država liči na Tropico sa horor elementima (Bosanci u Srbiji)

  19. Rasni nisam znao da si komunjara lol

  20. хаха пре бих живео у сомалији него у држави коју води расни