Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Pa nije valjda da pitanje kontracepcije svodiš na arbotus?

  2. Ja mislio Rasni četnik, on čovek ide više levo od Politbiroa Sovjetske komunističke partije boljševika iz '48. zajedno

  3. мене боли што знам да оваквих ко што је расни има бар пола у овој земљи зато бих волео да нас бомбардују опет (под условом да моја породица и ја будемо на сигурном за остале ме боли курчина много)

  4. Svi ti četnici početnici u suštini imalu komunističke ideale kad malo zagrebeš. Zeleni su i neiskvareni. Zaista je teško biti iskren fašista u mladosti.

  5. Valdemar

    Ne znam, mislim da je bolje biti ujedinjen nego razjedinjen.

    sve je to ok.ja se slazem,al kapiram da je mnogo bitnija saradnje na svim poljima nego to da li smo 1 ili 2 drzave.granica ko da i ne postoji.

  6. Ja bi voleo da se otcepi Vojvodina. Bilo bi para ko pleve, a ne sad prodajem svinju za 95 dinara jer mi politiku diktira jebeni SNS koji u Vojvodini fazon cenzus nije presao.

  7. dobro su odradili tu foru.vosa solo-mnogo para,svi posteni.

  8. Nemoj brt kakve smo sreće i koje smo nacije ima da nam metnu sankcije tipa da primamo 1000 Bosanaca godišnje

  9. Papet, zašto prodaješ svinju? Zašto ne praviš kulen ili šunku?

  10. lolo al je цар kivan na bosoonce, sad citam ove ranije postove

    i treba, govna su to

  11. Ko će kupi gotov proizvod, nije ovo SFRJ

  12. Rasni je nacionalsocijalista u razvoju, to se videlo odavno.

    jel ovo partizanka jebe rasnog ili..?:D

    Hahhaha Rasni, al jesi malo nagužen

  13. Цар

    Ruska zastava je kopija nizozemske pomorske zastave, tako da ste vi ukrali kopiju kopije. Mogli biste za promenu da smislite nešto svoje, a da ne podrazumeva ćevape i genocid.

    juče

    Ја се још смејем. :)))

  14. Mada ruku na srce više nagužen nego malo

  15. Srbi su Srbi gde god bili - nema većih i manjih.

  16. Mada ruku na srce više nagužen nego malo

    Haha, jednom davno jedna ženska osoba odavde (nije više ovde) zvala me da gledam ako hoću kako ona to radi Borku (nije ni on više ovde, jbg.) Ja reko, nemoj, nisam u fazonu samo da gledam, a da se mešam neću. Ostatak priče ne smem da napišem :)

  17. Pravim Partizanka. Imam jedan kulen za tebe xexe (salim se)

  18. Komunizam je odlična ideja samo su je zloupotrebili ljudi govna. Mada ne bi bilo loše živeti pod nekim novim Titom, samo da je on Srbin, a ne slovački špijun.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.