Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. мене боли што знам да оваквих ко што је расни има бар пола у овој земљи зато бих волео да нас бомбардују опет (под условом да моја породица и ја будемо на сигурном за остале ме боли курчина много)

    Takvim stavom izazivaš kod ljudi želju da bombarduju tebe i tvoju porodicu, dok su oni na sigurnom.

  2. Brate debelog čemera boli kurac za njegovu porodicu. Bitna mu je samo njegova guzica.

  3. Dok dolaze desetine autobusa iz RS da idu na ANTI-NATO protest u Beogradu, pojedini prizivaju bombardovanje.

  4. E da ima li Helsinškog odbora za ljudska prava u RS? Mislim ima u BiH ali ima li neko sa srpskim imenom tamo?

  5. Ima u hrvatskoj ali fazon njih ne jebu toliko uopšte, ako uopšte

  6. sto?oces da ih nadjes i bijes?

  7. јеботе, само код нас промовишу људска права! па да ли смо стварно најгори?

  8. Kod vas Kandićka neki dan izjavila da je u bombardovanju poginulo više šiptarskih civila nego naših.
    Znaš kad bi to mogla u RS da izjavi?

  9. па како да изјави кад је код вас врло мало шиптарских цивила погинуло у бомбардовању?

  10. Čekaj brt Tito i da je Srbin ne bi dozvoljavao da se srbuje jerbo je nacionalizam protiv komunizma

  11. brate,tito je bio srbin.
    svi su srbi,samo neki to ne kapiraju.

  12. A neki Srboizam, vrlo slično komunizmu samo da se srbuje.

  13. е, а расни, да те пита. а што би баш хлеб био бесплатан? што не нека друга храна? није нешто ни здрав хлеб, а кад би био бесплатан, људи би га више јели, а мање било шта друго. морао би да имаш неки план за разноврсну исхрану. друго питање, да ли би укинуо партизан и звезду и генерално укинуо давања професионалном спорту?

  14. Ima u hrvatskoj ali fazon njih ne jebu toliko uopšte, ako uopšte

    Nema potrebe da ih jebu uopšte zato što je Helsinški odbor u Hrvatskoj sušta suprotnost u odnosu na Srbiju. U Hrvatskoj duvaju u istu tikvu kao i svaka njihova vlast. Znači standardni asortiman domoljubnog rata, odbrana od agresije i slična ponuda sa HRT-a. Imao sam prilike da gledam bivšeg predsednika Helsinškog odbora u nekoj emisiji na HRT-u, nema to veze sa onim što ovde radi Sonja Biserko.

  15. е, а расни, да те пита. а што би баш хлеб био бесплатан? што не нека друга храна? није нешто ни здрав хлеб, а кад би био бесплатан, људи би га више јели, а мање било шта друго. морао би да имаш неки план за разноврсну исхрану. друго питање, да ли би укинуо партизан и звезду и генерално укинуо давања професионалном спорту?

    Ajde ne zajebavaj me.

  16. Što Srbi iz Bosne navijaju za klubove iz Srbije a mi ne navijamo za njihove?

  17. озбиљно те питам. ако си се ти зајебавао за ту твоју државу, онда ок. али ако стварно имаш неки план, ред би био да одговориш.

  18. Što Srbi iz Bosne navijaju za klubove iz Srbije a mi ne navijamo za njihove?

    Zato što su to srpski a ne srbijanski klubov, srbijančino mutava.

  19. A truc to se uradi sto das 15 miliona evra Zvezdi 15 partizanu, i na sajtovima napravis pregled gde je svaki evro otišao.

  20. LOL pa osnovani su u Srbiji od strane Srbijanaca. Sa vama nemaju nikakve veze. Idi navijaj za Slaviju ili Želju. Poyyy

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.