Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Ahahahahaahahah Zvezdu osnovao Dražin ubica, Partizan Tudjman.

    Da li znaš da je na severu samo 10% ljudi iz Beograda?
    Gluperdo. Navijači su jedini pravi Srbi u Srbiji.

  2. па да ли би теби као председнику државе била нека разлика да 15 милиона оде у џепове лопова у управи или у џепове бразилских друголигашких фудбалера? нешто и нема неке битне разлике за државу. можда је чак и боље да украду домаћи лопови.

  3. A boli me kurac za 30 miliona godišnje, važno je da se fudbal gleda.
    30 miliona prema ukupnom dugu Srbije su pičkin dim.

  4. Da li znaš da je na severu samo 10% ljudi iz Beograda?
    Gluperdo. Navijači su jedini pravi Srbi u Srbiji.

    Rasni, ajde nemoj više molim te. Sa ovim si se preozbiljno provalio. Proveo sam više nego dovoljno vremena na severnoj tribini i ovo nema veze sa vezom.

  5. Najpametnije je ići ka izgradnji Velike Rumunije. Mi, Rumuni i Moldavci. 15% budžeta ćemo samo od kurvi da uberemo.

  6. валдемаре зашто претиш мени и мојој породици

  7. Rasni, ajde nemoj više molim te. Sa ovim si se preozbiljno provalio. Proveo sam više nego dovoljno vremena na severnoj tribini i ovo nema veze sa vezom.

    Brate iz BGa su ti samo ove ljuće ekipe. Ili studenti neki koji nisu u ekipama već su na bokovima severa ali opet ni oni nisu iz BGa.
    Šta kad ja budem išao na fakultet, neću biti iz Beograda.

  8. bices kukavni student koji je dosao u bg da obitava dok ne batali faks.

  9. Da, parazitiraću na račun Srbije.

  10. A boli me kurac za 30 miliona godišnje

    па одакле мислиш да финансираш тај бесплатан хлеб? и како 30 милиона? а остали спортски клубови?
    демагогију просипаш, МОЈ ГЛАС НЕМАШ. мислио сам да ти предложим да отвориш тему да видимо како би изгледала твоја држава, али сад не може.

  11. ко и остали босанци хаха

  12. Rasni imaš ljudi na severu koliko hoćeš koji nisu u nekoj od ekipa, a jesu iz Beograda. Ja i gomila mojih ortaka koji su takođe iz BG-a nismo nikad bili deo neke od navijačkih grupa, a takvih na severu imaš mnogo. Još kad tome dodaš baš te ekipe koje spominješ, nema trika da ljudi iz Beograda nisu većina na severnoj tribini.

  13. расни, јеси размишљао да студираш у чачку? тад би био већи србин него да студираш у београду. сад кад заврше аутопут, за час си на аутокоманди. плус су трошкови мањи, ближе си кући. размисли озбиљно о томе.

  14. отвориш тему да видимо како би изгледала твоја држава, али сад не може

    Imam temu već.

  15. види овог гонза, као неутрални новинар, а цео живот води навијање!

  16. хјооој нама србија ништа није дала узели ми електрични решо иксуће добровољци да ми је да положим још ово да уватим буџет истераће ме из дома акобогда да завршим ово запослиће ме амџа у епсу ако ништа онда ћу у ариље ил косјерић да берем малине нема нама србија ништа недаје сјебо нас милошевић

  17. Još kad tome dodaš baš te ekipe koje spominješ, nema trika da ljudi iz Beograda nisu većina na severnoj tribini.

    Au brate pa gledaj npr radni dan. Koliko je onda na severu? Ja ti kažem da ima baš baš masa grupa koje nisu iz beograda, a ima ih po 10-20 minimalno. Preko 30% beogradanja nema śanse da ima na severu.
    Beogradjani idu na istok i zapad. Nema śanse na istoku i zapadu da nadješ nekoga ko nije iz BGa. Ne bi niko išao iz Čačka npr da bude na istoku.

  18. rasni,koji pokrete je dobar?nasi?obraz?1389?

  19. 1. Zavetnici
    2. Naši i Obraz (praktično je to isti pokret od spajanja pre 3 godine)
    3. Patriotski front
    4. Pravoslavna armija

  20. навијачи су говна са дна каце и расни се поноси тиме

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.