Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Ok.
    Koliko si kilograma soli donirao narodnim kuhinjama na Kosovu.

    Delije su 5 tona neki dan.

  2. sta radi pravoslavna armija?
    krsti nevernike?

  3. Ajde ne smarajte ovim glupim pitanjima, ako imate nesto da se pokacite, ok ako nemate smara ovo neko glupo kao satro trolovanje.

  4. Rasni
    Ok.
    Koliko si kilograma soli donirao narodnim kuhinjama na Kosovu.

    Delije su 5 tona neki dan.

    hahahahahahha usro sam se u stolicu hahaha

  5. нисам ни грама јер ме боли курац

  6. Debil za svako poštovanje

  7. ja sam ozbiljno pitao.bas me interesuje sta rade pripadnici pravoslavne armije

  8. види овог гонза, као неутрални новинар, а цео живот води навијање!

    Hahaha Truće sledeće godine slavim jubilej, 10 godina od kako nisam zakoračio na Zvezdin stadion.

  9. 10 godina od kako nisam zakoračio na Zvezdin stadion.

    Pa brate možda su većina bili ljudi iz Beograda u periodu pre Barija, ne znam.

  10. 10 godina od kako nisam zakoračio na Zvezdin stadion.

    Pa nisi na Zvezdin. Pročitan si tico!
    http://www.frontal.rs/sajt/doc/Image/novosti_sr/sport/35775_vest_kimi-velika.jpg

  11. Rasbi, brate mili ako ja nisam dugo bio na stadionu ne znači da sam automatski prestao da poznajem ljude koji i dalje odlaze.

    Dijo odakle ti moja fotka lolo

  12. није ово гонзо, гонзо је онај лик из рекламе за пиво што лаже рибу да је лав у хороскопу

  13. A kao slučajno je naopako okrenuo propusnicu, da zavara trage. Haha koji bre lav u horoskopu šta bre?

  14. није ово гонзо, гонзо је онај лик из рекламе за пиво што лаже рибу да је лав у хороскопу

    Za ovo si skoro u pravu Marko, pošto mi je masa ljudi rekla da ličim na tog lika. Doduše jedino kada sam neobrijan.

  15. хеј Расни, друже по држави, видим да доживљаваш неку врсту фонетске метаморфозе (север нпр.), зар то није одступање од пароле да своје треба да се очувава, његује и штити?

    хах па да, Раснијев коначни циљ је нешто попут тога да добије пасош Србије, да се скроз поекавичи ако тако могу да кажем и да онда пљује по Србима из РС, који су то љакови, чуј Додик им премијер

  16. Па ко сваки поштен Босанац оће да оствари свој сан и пређе Дрину.

  17. није ово гонзо, гонзо је онај лик из рекламе за пиво што лаже рибу да је лав у хороскопу

    looooool

  18. Rasnijev cilj treba du bude da doživi dvajesprvu, jer u Beogradu će ga grobari silovati drškom od metle od Tošinog Bunara do Karađevog parka, oni to rade.

  19. ahhahaha koja debilcina jebem ti dodice drzavu

  20. rasnin u stvari najvise pisa po bosancima trenutno

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.