Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Ajde ne jedi govna da nam je FK nastao fuzijom pa ti si pravi ustašoid.
    Zvezda je nastala 1945. Kao rekacija beogradskih mangupa na vojni klub koji je trebao da se osnuje tj fk Partizai.

  2. Beogradskih mangupa u 1945. godini, jebem te živote

  3. Ovo tvoje više nije ni trolovanje ovo je polivanje govana po sebi.
    Što onda nismo slavili sto godina kluba 2011.?
    Svi se trude da su im klub i navijačka grupa što stariji, kao npr grobari koji izmišljaju da postoje od 1970. A mi jedini eto oćemo od 1945. Iako smo nastali 1911.

    Ne možeš upotrebiti ni argument da želimo da se zovemo Zvezda pa zato računamo od 1945. jer se Zemun zvao FK Galenika, pa isti navijači navijaju tj ista grupa.

  4. Beogradska manguparija 1945.
    Da, oni su osnovali Zvezdu. Nadimak cigani smo dobili na prvom derbiju kada je narod navijao za Zvezdu i bio šareno obučen i imao razne zastave, pa su vojnici počeli da se deru cigani.

  5. Sirotinja bila na strani Zvezde i običan narod, partizan dovodio vojnike sa služenja roka da gledaju.

  6. Eto vidiš koliko si glup. Ciganima su Jugoslovene prvi put prozvali Hajdukovci u vreme kad se WW2 zahuktavao.

    Šta vi slavite, ko će znati, ali ostaje ono što je zapisano u dokumentima kluba. Manguparija je '45. bila u ruševinama ili u komunističkim procesima, jebote je l' moguće da toliko ne znaš ništa o komunizmu.

  7. Gluperdo. Navijači su jedini pravi Srbi u Srbiji.

    Jadna je ta Srbija u kojoj su narko dileri i kriminalci jedini pravi Srbi.

  8. Sa kakvim se ja neznalicama raspravljam.
    Vojska pravi klub da se kurči po Jugoslaviji, za to sazna beogradska omaldina, osnuju Zvezdu. Prvi derbi je 1947. Jebemo partizan u derbiju, vojska ustane i u loži viče cigani cigani. Običan narod se veseli na neuredjenom delu stadiona. Znači običan narod, sirotinja.

  9. Čekaj, Zvezda je nastala kao reakcija na osnivanje Partizana? Kako je onda Zvezda starija od Partizana?

  10. Čekaj, Zvezda je nastala kao reakcija na osnivanje Partizana? Kako je onda Zvezda starija od Partizana?

    Vojska je planirala da osnuje klub shvataš. Kako sam i napisao. Shvataš?
    Mislim ovo je komplikovano za tebe da shvatiš ali probaj ponovo. Znači vojska oće da osnuje klub i omladina Beograda to uradi pre njih. Shvataš?

  11. Otkud omladini Beograda takve insajderske informacije? I kako su uspeli tako brzo da ih preteknu?

  12. Pa gde on zna, Fađo, vidiš da misli da su se klubovi '45. osnivali tako što se organizuje vas 20 i onda naterate državu da vam organizuje klub, jer vi ste mangupi i istrenirana vojska koja je skoro sama isterala Švabe iz Jugoslavije je za vas pičkin dim

  13. A ovo za narko dilere je tako Brankica Stanković edišn.
    Šta ja trebam da kažem da su svi Srbi retardi jer si ti retard i nažalost pripradnik našeg naroda?

    Navijači prvi bare zemlju, šalju pare onima kojima su najpotrebnije, brane čast zemlje, ne podržavaju NATO sporazume i ostala sranja koja prave takvi kao ti. Navijači su pravi Srbi.

  14. Kako ne shvataš brt omladina je organizovanija od generalne komande JNA

  15. Tako je nastala Zvezda a vi Nataše Kandić pišite šta god hoćete.
    Car je istoričar koji piše da u kosovskom boju nisu učestvovali Srbi već Vlasi i Bugari.

  16. Rasni, kako ti kao Bosanac možeš da ocenjuješ nečije "Srpstvo"?

  17. Ahahahahahah kako je popenio. Ne zna šta će pa ubacuje pseto88 fazone.
    Brate ja sam veći Srbin od tebe. U stvari ti nisi Srbin nego ustašoid.

  18. JA SA IZJAŠNJAVAM KAO KINEZ AKO SU NAVIJAČI PRAVI SRBI

  19. Znaš šta je bio Tito za Bg mangupe, oni mu noću upadnu u Beli dvor pa zbijaju šege s njim celu noć i ne daju mu da spava, a oni u generalštabu se upišavaju od muke

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.