Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Ti šiptar nemaš pravo glasa.

  2. moja drzava je vise drzava od tvoje drzave

  3. srbija, kosovo, albanija...sta god da smatras za moju drzavu za tvoju smo svabija jbg

  4. Zvezdu osnovao Dražin ubica

    Majmune, Zvezda je osnovana '11. kao FK Velika Srbija, onda je promenila ime u BFK Jugoslavija i na kraju u FK Crvena Zvezda, poserem se ja u to navijanje gde ne znaš kako ti je klub nastao.

  5. хаха прскај расном чињенице у очи

  6. Degenerik piše da je Zvezda osnovana 1911.
    Pa on je lud.
    Sine osnovana je 1945. To nije bio ni jedan stari klub. Zvezda je original.

  7. Meni skroz šizofreno što veliki četnici navijaju za klub koji je navodno osnovao Dražin ubica.

  8. ja sam čuo da je partizan osnovao ante pavelić, a zvezdu ne znam ko beše ali mi se čini da je moša ili tirke neko od nji dvojice ali nisam siguran

  9. FK Duboko je osnovao komandant Zeka, od Drenjana, to znam sigurno.

  10. Фудбал је забава за сиротињу и сељаке (исправка унета 29.03.2016. у 13.05 на указ господина Лименог од Обреновца). Сами се препознајте којој групи припадате. Опрееееем.

  11. Partizan je osnovao Gering.

  12. Rasnija ne zna kad je osnovana Zvezda pa jebem ti dan današnji oš prestati da postojiš!?

  13. Ja sam i sirotinja i seljak, Granjka. Imaš neki problem sa time?

  14. Granjka proziva sirotinju i seljačine, pa onda opreeeee. Urbano.

  15. Мистер но се препознаје, али нема проблем са тиме. Господин Лимени се такође препознаје, али има проблем са тиме. Мистер но стога није сељак, као што ни Лимени није господин. Племенит човек зна своју меру и прихвата је са миром, а онај који то није у свему види увреду и срди се. Стога је поучно бити у друштву Мистер Но-а.

  16. obicno fudbal ne gotive oni koje su u skoli birani za stativu kada se pikala fuca.

  17. Sad sam pogledao, doslovno i Vikipedija jebena zna da je CZ nastala od BFK Jugoslavije, koliko jebeno neinformisan moraš biti kad je jebeni PTT i u Bosni duže od 100 godina.

  18. Care zar nisi čuo za ono
    ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA

  19. Al dobro opre ovaj Granjka. Da je to "opiranje" neka logička disciplina, ne bi mu čak bilo ravnog u logici. Da jeste. Al nije. Zato mu ostaje mudrovanje, generalizovanje i omalovažavanje ljudi. Ne volim taj soj. Ne volim ni fudbal, ali baš tako da vređam ljude koji vole, to mi je... Kako to kaže Granjka... Ne mogu da se setim. Neka reč iz njegovog urbanog repertoara.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.