Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Rasni, po čemu si ti veći Srbin, po tome što imaš manje zuba?

  2. Care to što si položio 2 ispita za 7 godina na univerzitetu u Knjaževcu te ne čini istoričarem.

  3. Navijači prvi bare zemlju, šalju pare onima kojima su najpotrebnije, brane čast zemlje, ne podržavaju NATO sporazume i ostala sranja koja prave takvi kao ti. Navijači su pravi Srbi.

    Puna su im usta srpstva a kad bi nedaj bože izbilo prvo sranje svi bi preko grane kao i ti. O proneveravanju love od humanitarnih akcija neću ni da pričam.

  4. Možda, ali ni tebe otimanje dedovine bosanskih begova ne čini Srbinom.

  5. Care to što si položio 2 ispita za 7 godina na univerzitetu u Knjaževcu te ne čini istoričarem.

    Pa i univerzitet u Knjaževcu je više renomiran od bilo koje obrazovne institucije u vašoj zajednici opština.

  6. Puna su im usta srpstva a kad bi nedaj bože izbilo prvo sranje svi bi preko grane kao i ti. O proneveravanju love od humanitarnih akcija neću ni da pričam.

    Kada si ti lično zadnji put uplatio neke pare. I jesi ti izašao i na 1 protest koji je bio protiv okupatora ikada?

    Na severu ima ljudi koji su ranjavani u ratu.

  7. Car na guglu ukucao kul istorijska ličnost i stavio to na avatar.

  8. Skidali šporete dok su bili utaknuti u struju jbg

  9. Baś se razumem u ljude koji navijaju za engleske klubove i mogu vam reći da je 87,4% njih gej orentisano.

  10. Kada si ti lično zadnji put uplatio neke pare. I jesi ti izašao i na 1 protest koji je bio protiv okupatora ikada?

    Nisam uplatio nikad pare. Jbg, trebao sam, valja vođi navijača uzeti nove felne za BMW i sedišta bi trebalo presvući.

  11. Rasni došo na sajt koji je osnovao lik iz Banata i priča kako su Bosanci veći Srbi

  12. Rasni to što spemuješ mogu da kapiram da si kurva za pažnju a to sto se guziš Caru ovde da te jebe to nemerem
    Ko kad bi ja sa Nikolasom o NBA polemisao

  13. Pa ako sam ja Bosanac on je Banaćanin.

    A ti bugaranin.
    Jedno je geografska pripadnost, a drugo etnička. Jesi video da se u Francuskoj nazivaju Francuzijancima

  14. Ahahahah evo ga drkač na kradljivca veš mašina i frižidera.

  15. Bohore da ti mene nije bilo...

    http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201108/123719/thumb_Dzela_kuva_spermu_jako.png
    Ni danas ne bi imao onaj Obodin frižider što imaš.

  16. Bravo care, odabrao si naciju koja je arhetip političke nacije, od cele jebene Evrope si potrefio zemlju koja je stvorila svoju naciju. I iskreno ne vidim šta Srem ima s Bugarskom.

  17. Bugarin je karakterna osobina. Kao npr cigan.

  18. Rasni o tebi pričamo esi degen?
    Opet prebacujes temu jbg

  19. Uuuuuuu kako si me zajebao. Jbg daun si ne moze normalna zezancija da se uspostavi sa tobom jer sve shvataš ozbiljno.
    GLUPOST NEMA GRANICU

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.