Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Nisam došao da se zezam? Odakle ti to?
    Postavio sam ti pitanje

  2. Ja sam ovde glavni!

    Izvinite generale nisam znao da ste tu!
    http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201108/123719/thumb_Dzela_kuva_spermu_jako.png

    Pa što šamari?

  3. Kažem ovome Caru koji na neku zezanciju odgovori sa tim da je posvećenje Jerusalima bilo 30. maja 330. godine.

  4. Posle kao čudiš se
    Kme kme što me zovu degenerik
    Kme kme banuj ih Kosmo

  5. Ahahahah da neko dodje sa duplog i psuje ti majku, sestru imostalu familiju sigurno ne bi tražio ban.

  6. Bih. Čak bih tražio da ga vrate u školu na doškolovavanje. Bezobraznik.

  7. Da, oni su osnovali Zvezdu. Nadimak cigani smo dobili na prvom derbiju kada je narod navijao za Zvezdu i bio šareno obučen i imao razne zastave, pa su vojnici počeli da se deru cigani.

    Nećete verovati, ali Rasni zapravo nije ovo istripovao. Veoma sličnu priču sam čuo od kolega koji su sada već u penziji, jedino što nije prvi derbi u pitanju, već se sve desilo kasnije.

  8. To je stara priča, to svako zna. Mi smo kasnije samo prihvatili nadimak cigani.

  9. Zvezda je velikan sa mnogo priča vezanih za nju i navijače. Partizan ima isto bogatu istoriju ali ne toliko kao Zvezda.
    Naš fudbal bez Zvezde i Partizana- jedna velika nula.

  10. Zvezda je trebalo da se zove plava zvezda. Ljdi koji su je stvarali, nisu bili svesni koliko će promeniti fubdalsku istoriju narednih decenija.

  11. Delije su 5 tona neki dan.

    Kilo soli 53 dinara. Tona soli 53000 dinara. Pet tona soli 265000 dinara u maloprodaji.

    http://www.idea.rs/Proizvodi/Hrana/Namirnice-za-pripremu-jela/So/Kuhinjska-so/So-produkt-so-1-kg-So-produkt

    Što znači da još jeftinija na veliko.
    Neka je bilo 15000 ljudi. Prosečni navijač je dao 18 dinara kad se skupljala kinta za Kosovo. To ti je ona priča "sramota me da ne dam ništa, daj najbezvredniju novčanicu da turim unutra, neće ni videti ovaj do mene".

    Sa druge strane, na Kosovu je oko 100000 Srba ako ne grešim.

    Preporučeni unos soli na dnevnom nivou je oko 5 grama, što je 0.005 kilograma dnevno. Što je 500 kilograma soli dnevno da pokriješ sve Srbe na Kosovu dnevno, s tim što treba napomenuti da prosečan Srbin pojede oko 12 grama soli dnevno, ali hajde da uzmemo da primera radi Srbin na Kosovu pojede 10 grama dnevno, to bi nas dovelo do jedne tone dnevno.
    Svaka čast za Delije, obezbedili su Srbima na Kosovu so za pet dana.

    EDIT: Ako osoba jede deset grama soli dnevno, za 100 dana pojede kilo. Što znači da na period od godinu dana pojede 3.65 kila soli. Četvoročlana porodica pojede približno 14.6 kila godišnje, što iznosi 774 dinara ako se vodimo cenama iz Idea marketa.
    Ako uzmemo u obzir da su delije svakom Srbinu na Kosovu obezbedili so za pet dana. To znači da prosečan Srbin sa Kosova za godinu dana mora da obezbedi još 3.6 kila soli. Tačnije, 14.4 kila za četvoročlanu porodicu. Što mu dođe 763.2 dinara godišnje.

    Tehnički, svaka osoba sa Kosova je zahvaljujući akciji ogromnih Srba - Delija dobila po (774-763.2)/4=2.7 dinara.
    Svaka čast Delijama. Toliko u proseku poklonim nesrećnoj prodavačici na kiosku svaki put kada kupim žvake/pljuge ili nešto slično.

    2.7 dinara je cifra za ponos, boga mi.

    Neka se humanitarne akcije organizuju na svakoj tekmi tokom sezone (a ne organizuju se). 37 utakmica tokom sezone => 37 x 2.7 dinara = 99.9 dinara godišnje dobije Srbin sa Kosova od Delija. Čak ni do sto dinara nisu dogurali.

    Ako stalno istih 15 000 ljudi daje pare, onda godišnje svaki od njih da tačno 666 dinara. Đavolja posla.

  12. Hteo sam samo da napišem da je prosečni navijač donirao 18 dinara iz svog džepa u proseku za Kosovare (u slučaju da ih je bilo 15000 na stadionu), ali onda je i mene počelo da zanima koliko je to zapravo doprinelo prosečnom Kosovaru lololo. Pa sam se iskenjao za sve pare. :(

  13. Koji si reme jebote!

  14. ау расни колико си јебено глууууп

  15. Ćokijev đed je fuzionisao svoj mali klub sa SK Jugoslavija i tako je nastala Crvena zvezda.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.