Srbi iz RS su Veći Srbi od onih iz Srbije?!

  1. Car je neki dan napisao da u Kosovskom boju nisu učestvovali Srbi nego Vlasi i Bugari.

    Odličan istoričar.

  2. S obzirom da je odličan istoričar Car jebe Rasnina

  3. 7,4% balija 》9,7% balija

  4. Rasni kakvi ste vi to srbi kad volite više nemačko govno staro 20 godina nego srbsko govno zvano jugo

  5. Nisam to nikad napisao, znam da vas u Bosni ne krasi neka svemirska inteligencija, al' kad lažeš, laži malo da bude uverljivo.

    Elem, da Srbija nije napravila SHS, vi ne biste imali ni tu glorifikovanu zajednicu opština, već biste bili i dalje kolonija za izvoz sirovina u zemlje austrijske krune i poligon za pravljenje fortica (doduše vama su fortice dosta značile, jer ste u hiljadu godina pre toga videli jedino kasabe i pokoju tvrđavu, doduše dograđivanu od Osmanlija, jer niste bili sposobni da sagradite tvrđavu za kapacitet od 500 ljudi, Vuk Grgurević sa hiljadu vojvođanskih paora popalio pola Hercegovine, a u planu bilo da opljačka tri sela u Posavini).

  6. Tvrtko I je dozvolio šibanje bosanskih kmetova dok ne prihvate rimokatoličanstvo.

  7. Da su prihvatili katoličanstvo ne bi nas nikada maltretirali i ne bi bili isti narod kao najveća gamad na planeti.

  8. Malo sam se drvenasto izrazio ali shvatate poentu.

  9. Drvenasto hahahaha

  10. Bosanci govore drvenasto bukvalnim narečjem

  11. Ahahahahaha car uči šiptarsko-hrvatsko-balijsko-bugarsku američku istoriju.

  12. Vi koristite srbijanske udžbenike i zovete srbijanske profesore u glorifikovane seoske zadruge koje neironično zovete univerzitetima, tako da ne znam koju istoriju vi učite

  13. E sa tom diplomom možeš samo dupe da obrišeš.
    Eventualno da predaješ u seskoj školi u Gnjilanu.

  14. Mi imamo Šekija, Šekija, Šekija!!1
    Mi imamo Šekija, a vi samo Dodika!!1

    http://cdn.makeagif.com/media/3-27-2016/doqlJt.gif

    Po33!!1

  15. Ja ću bar imati čime obrisati dupe, ti jedino možeš da čistiš onaj most pred kasabom za koju akču.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.