Prijava

Našu "kreativnost" crpimo uglavnom iz svakodnevnog života. E sad, nekome padne ideja za, ne znam poster, u jedan sat popodne. On može taj poster da napravi, ali neće biti dobro ocijenjen, jer niko ne ocjenjuje nove stvari, pogotovo ne u jedan sat. Predlažem da, kod opcije "napravi... ", kada napravimo poster ili reakciju ili definiciju, da osim onog tastera "pošalji" bude i opcija "save as draft" (sačuvaj kao skicu) ili "pošalji kasnije", da autor ne zaboravi na poster koji je htio da napravi, već ga sajt sam podsjeti, da ima podvrsta "skice", i kao kod PVT-a da ima da piše: "skice: 1".

I da po automatici objavljuje postere kad mu zadaš i kad je ispunjen onaj uslov 24h od prethodnog?

predlog: da se ova kutijica za tekst može proširiti i na levu stranu, ne samo na desnu, koliko god ga proširim udesno, deluje mi nedovoljno pregledno

http://i.imgur.com/yRAXrHW.jpg

брт истрипово си се да је 2012. и да кајзен заправо хоће једном у 100 година да убаци нешто ново
ако је кајзена одувек болео курац, чак и кад је сајт био фул популаран замисли тек сад кад нас има 16

Znam ali jedino nam nada ostaje :(

Hahaha Radj, jesi vidio, jebe align left..

Ja predlažem da se napravi nešto kao, recimo khm, ouuuuvaaaj, EUREKA JEBEMU, da se napravi nešto kao neki "blokčić", evo nek se zove "notepad" i da tu možemo da upišemo sve što hoćemo a nećemo da objavimo u jedan u strajizam koji nam je došao na um u jedan ujutru na wc šolji u pozi mislioca.

A ne da se 40 puta otvara ista tema.

Vuka dnevno ima 36000 poseta.

На Расног отпада 34000.

Ja zelim nesto ovde da objavim na temi, ali cu obaviti kasnije.

predlog na umrelom sajtu, jeah

JEBEMTIMAJKUMRTVUUPIČKU

EDIT: Eh.... Ovo nije košarkaška tema.

јери ти то мени?