Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. A i sto bi, realno nece tu niko zapinjati niti ce biti publike.

  2. Pa šta pitaš onda koj kurac ako misliš da će da pokida :)

    nisam ja ni rekao da mislim da će da pokidaju nego onako pitam se naglas i pitam vas

  3. Moje pravo da vidim sve. lolo

  4. A i sto bi, realno nece tu niko zapinjati niti ce biti publike.

    kako bre brate neće zapinjati kad osmi ne ide u kval za OI?

  5. inače očekujem da česi satru italijane

  6. Al je ovaj grčki trener debil, jadan ne bio. Kakvu ekipu ima, a boriće se i za kvalifikacije za Olimpijadu.

  7. Plasiraše se Grci u kvalifikacije.

  8. da trener grk onaj nesto zna dobili bi spamce glat. ocajna rotacija, sloukas mu npr nije igrao u cetvrtfinalu uopste, udje covek na kraju i dade trojku da ih vrati u zivot. ne mere to tako.

  9. kurac na biciklu od ovce

  10. i da su dobili spance,opet bi bili kurac od ovce.
    i spanci su kurac od ovce.

  11. Na kraju na suv kvalitet dobili. Ne zna se da l je veći debil Kacikaris ili trener Italije, Pjaniđani valjda ili kako se već zove. Obe ekipe bi bile u polufinalu da im treneri nisu imbecili.

  12. го керов курац на бициклу од овце

  13. nisa ni za kurac od ovce go kerov na biciklu

  14. go kerov kurac od ovce na biciklu

  15. Dionysio

    Kakve ste kurve nećete da kažete da je Satoranski jebeno OPRO onim zakucavanjem. Bez obzira što je muno nama, zino sam kad sam video.

    Ја сам гледајући пренос рекао: "Уф, како је ово добро урадио". Него се нисам сетио после овде да напишем.

  16. Полувреме је на мечу Италија - Чешка, па пошто РТС не преноси...
    https://www.youtube.com/watch?v=FkiyeGTMwog

  17. Stecu na kraju prvenstva da se dodeli plaketa za doprinos razvoju košarke u srbiji odgledanim svakim minutom tekućeg takmičenja, bravo stec

  18. Dejan pantelić ahahahaha

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.