Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. онако ко калинић преко бурусиса, најлепше нешто

  2. То је ваљда ”постеризовање”, ако не грешим, то куцање преко неког.

  3. ма не брт, мислим на онај карактеристичан покрет руке из рамена са стране

  4. Posterizovanje je kad zakucaš preko nekog, pa njegova iskrivljena faca završi na tom "posteru" koji si napravio.

    Nema (da znam) neki karakterističan naziv za ono, ima samo za one baš konkretne tipove tipa 360, sam "slam dunk" je totalno nebitan, označava kucanje ništa više.

    Neka od zakucavanja Marka T. igrača na 2k13 koji pokriva pozicije 1,2,3,4,5, sve karakteristike na 99, samo asist 98, jbg, realna igrica.
    https://www.youtube.com/watch?v=KULSBE3QvBY

  5. Do sad smo prvo jebali pa cekali da vidimo koga jebemo posle sada imamo tu privilegiju da nam najave koga jebemo a nismo jos ni svrsili u litvansku kurvu

    Ne razmisljam o finalu uopste, daj prvo da pisamo po litvancima. I iako ce spanci proci u finale jer su cigansture i provuci ce se opet nekom njihovom ciganskom magijom i vradzbina vise bih voleo francuze. Bice sjajna atmosfera francusko-pederska i sudije protiv nas i horde crnaca a jebes mu mater te su utakmice najsladje

  6. Otprilike ko kad ides u klabing i vidis neku picku deluje da ce dati ali vidis i neku brutalnu prepicku i iako imas 30 posto manje sansi da joj ga surduknes ipak ides na nju znate ono visoki ciljevi i te gluposti

  7. Broj šuteva za 3 po utakmici:

    Srbija: 25,3
    Litvanija: 16,6

  8. To je ta Litvanska škola košarke. Sve guraj pod koš. lolo

  9. Muta će biti pomoćni trener sve dok Bogdan igra, ko god da je glavni trener.

    http://www.b92.net/news/pics/2015/09/17/158917777855faacae0c32c490040964_w640.jpg

  10. "Ne mogu da kažem da je forma u padu. Bili smo apsolutni favoriti u prethodne dve utakmice i porazi bi bili bruka i sramota, pa je i to možda uticalo... Sad mislim da smo spremni za polufinale i da smo spremni da to pokažemo".

    Lepo je ovo rekao Teodosić.

  11. Neka od zakucavanja Marka T. igrača na 2k13 koji pokriva pozicije 1,2,3,4,5, sve karakteristike na 99, samo asist 98, jbg, realna igrica.

    Ахахаха! Јбг, Меџик из Косјерића није тимски играч.

  12. šta mislite oće rudi fernandez igrati malo sada a?

  13. Ma i ako bude igrao, nikakav specijalan učinak neće imati.
    Kad nije do sad ništa pokazao, najbolje da će da razvali ove crnčuge atlete.

  14. pa možda baš on i batum indijanac pokidaju

  15. pošto sam svakako PROPO na onom fantaziju ubaciću stefija markovića umesto parkera šta kurac. omaž stefiju malenom nadam se da mu znači moj potez i mali znak pažnje

  16. Pa igrao je Fernandez i protiv Grka. Bez nekog specijalnog učinka, doduše, ali mislim da će biti značajno što je na terenu. Ako ni zbog čega drugog, onda da Batum ima koju metu kad već nema Navara.
    Sa sajta eurobasketa: Pau Gasol (leg) and Rudy Fernandez (back) are both fully healthy and ready to go while France have no injuries to report heading into the Semi-Finals.

  17. Pa šta pitaš onda koj kurac ako misliš da će da pokida :)
    Bolje ti je da me slušaš.

  18. RTS, naravno, neće prenositi mečeve Grčka - Letonija i Italija - Češka.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.