Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Brt Francuzi su jači od države. Dzeja još kad krene pa ja ne znam

  2. Жачабала несретног цијело првенство држим на клупи на Фантазију. Да ми је богдо сад у тиму умјесто Љуља...

  3. брате курац би ловерњ овако јебао гасола да га није гобер измрцварио. али озбиљно. гледате само кошеве јбт

  4. Šteta što Španci imali dosta trojki promašenih. Inače bi bio egal. :(

  5. Pseto voli Gobera ko Proviron Spanulisa :)

  6. Brate, el realno da navijaš za Špance? Ja sam mislio da Španci ne navijaju sami za sebe, kakvi su cigani.

  7. Pa izlaze Špancima šutevi kad igraju sa 8 igrača ceo turnir, pomreše. A za Francuzima mora da se trči opasno i vrši presing. Jedina mana im je slabiji šut sad kad im je Batum van forme.

  8. ја желим французе у финалу и надам се да ћемо ми бити у истом јебе ми се и за цигање и за црнце

    готивна ми глава гобер али није да га нешто воршипујем као бранка лазића нпр

  9. Ovog De Koloa odmah u najbolju petorku turnira, čovek ne jebe živu silu.

  10. деколо убедљиво најбољи играч француске ако будемо играли са њима само њега треба да чувамо

    едит: то мраве

  11. Parker, Batum i Dijao šut iz igre 6/28. Ceo turnir im trojica najboljih igrača igraju ovako i ljudi se prošetali dovde. Mislim, uslovno rečeno najboljih, De Kolo ih vadi celo prvenstvo.

  12. сад ће ови све на гасола

  13. Jebeni su Francuzi jer svakog trenutka mogu da se probude Parker, debeli mađija Dijao ili Batum. A odbranu peglaju konstantno.

  14. најбољи мој курац најгори су на терену са све фурнијеом. деколо и гобер најбољи, дијао и ловерњ се помало прикључују.

  15. Forma je prolazna, klasa je večna. Bajo moj.

  16. Francuzi 25 faulova, Španci 13.

  17. ево зашто желим французе

  18. Sunce ti jebem, kakav doktor!
    EDIT: To Prove! :)

  19. боље са еспањолом, ипак је франчиа домаћин

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.