Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Tako breeeeeeeeeee Batume! Sve vreme sam verovao u tebe!

  2. каква утакмица крв ти јебем да ти јебем...ајде Ћаћо решавај сад...или Руди хахаха замисли Руди их сад усере тројком, па то неће моћи да прежале деценијама

  3. види батума сероњу испљувах га ко мејмуна

  4. A baš tedoh da popljujem Batuma kako je propo kao niko! Jebem mu mater! Sad Gasol rešava!

  5. први пут у животу да навијам за цигане

  6. позз од гобера

  7. Gde vam je sad Gasol?!

  8. Faul pre rampe cist sine

  9. Dobijaju Španci u produžetku!

  10. судија је рекао да се игра настави

  11. јебем ти у публици све белци, доле го црнац француз.

  12. Jel ovo ovaj spiker govori "Jeste tu?!" ?

  13. Kakva utakmica, bruka.
    Ali ja ne razumem ovog trenera Španije. Kraj utakmice, ne igra mu Mirotić nego Rejes. Pa valjda mu treba neki šuter za kraj, ne kasapin.

  14. јебем ти у публици све белци, доле го црнац француз.

    па црнци неспортисти немају лове за карту

  15. Ali ja ne razumem ovog trenera Španije. Kraj utakmice, ne igra mu Mirotić nego Rejes.

    шта овде има да не разумеш? да игра играч који је одиграо једно 72 овакве утакмице уместо некога ко уопште није шпанац?

  16. Crnci govna i sirotinja svugde u svetu, ne samo u americi i africi.

  17. KAŽEM JA, MORE BATUM DA PRORADI KAD TREBA A VI PLJUJETE JER NIŠTA NE ZNATE KOGOD JUNCI. AZZO KOŠARKAŠKI ZNALAC VI GOWNO

  18. а и мањина наравно
    edit: lol, ispod 5% u france

  19. Ali koji će mu đavo Rejes za ovakvu akciju. 'Ovaj, Gasole, evo tebi lopta pa radi šta znaš. Vi ostali - sklonite mu se s puta.'
    Pa Mirotić bi mu se bolje sklonio, bar bi čekao na trojci neku povratnu loptu.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.