Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Koja pizdurina nevera sva tri bacanja

  2. РЕКО САМ ВАМ ДА СУ ШПАНЦИ ДОБИЛИ ЈЕБЕНУ ИНФУЗИЈУ И ДА ЋЕ ПОЈЕБАТИ ОВЕ СЛЕПЦЕ ЦРНАЧКЕ И САД ТРЕБА ДА НАС ЈЕБУ У ФИНАЛУ ЈЕБЕМ ВАС УСТА СА ДАЈ ШПАНЦЕ ДАЈ ШПАНЦЕ

  3. interesantno ovo evropsko
    jedno od boljih
    u 21. veku

  4. Puko čovek s formom, celu sezonu odigrao ko pička, ne samo prvenstvo.

    Na kraju i u Šarlot otišo, kud ćeš veće bede.

  5. Интересантно како смо лагано већ убацили нас у финале.

  6. боље да смо играли са овим пичкицама црним буђавим него са овим циганима јебени гасол је машина бре брате

  7. Ali Gasola majko mila, nerealan lik, igra u formi života a sto godina ima.

  8. Интересантно како смо лагано већ убацили нас у финале.

    Ovo

  9. Kakav košarkaški klasik u režiji Gasola, lik je objasnio kako nije niko od Đorđevića u finalu sa Litvom '95

  10. па ја се до сада ограђивао са АКО ал ме сморило јбг

  11. Cigani celo prvenstvo igraju sa 8 igrača u rotaciji, ako Klavera računamo u igrača ljolj. Pritisnuti govna od početka, druge nema i valjda će pocrkati.

    Doduše i to što kažete, prvo Litvanija. Mada mene neka euforija drži, kontam dobijamo to 20 razlike.

  12. а плашим се те карме и тих кураца опасно

  13. реално појешће лежерног радуљицу и детенцета кузмића. ал имамо и ми лудаке не бојте се. сасвим реално је да теодосић изведе један масни дабл дабл рецимо и имамо брате клупу не мош с нама нико да се мери, нама је малте не свеједно која је постав ин.

  14. ETO VAM CRNCI MAJKU VAM LJIGAVU JEBEM

  15. A ne moze litvanija realno da nam parira. Valancjunas nije Gasol koliko god da su Radulja i Kuzmic losi, a spolja macijulis ne moze toliko stete naneti kao Gruziji gde ga je cuvao Sanikidze mentalac. Nemaju ni klupu, startni bekovi im kurac, jedino da Kalneitis sutira preko 50% iz igre i Seibutis da odlepi.

    Matematicki je nemoguce da mi sutra ispadnemo, to je moj zakljucak.

  16. Циганин је, ал' најбољи.

  17. Džonovan
    Nisam nikad gledo ovoliko lošeg ljulja

    Da im nije Ljulja ni grke ne bi prošli, ciganski Stefi. A parkera nije stavio u džep, već ga je zatvorio u Bastilju.

  18. Polako da mi sutra prvo dobijemo Litvaniju, pa da pričamo o Špancima...

  19. E da nam je Bobi sad tu, ne bih ja brige brinuo.

    KOME SMETA JAK BOBI MARJANOVIC?!