Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. http://vukajlija.com/forum/teme/68126-evropsko-prvenstvo-u-kosarci-francuska-2015?strana=124#post_3317219

    Ovako nešto sam htio napisati.
    Nadam se da dobijamo, sve ovo što smo pokazali (a najbolju igru još nismo), nam daje za pravo da očekujemo zlato. Ako ga ne bude, svaka čast momcima, daju sve od sebe.

    SRBIJA!!!

  2. popusicemo kurac to je evidentno evo sad ided vest da se nedovic povredio

  3. Nema veze, Milosav će da izgine.

  4. Ajde Bogdane, nije te Dulo džaba davio! Dominiraj!!!

  5. Da Bogdanov zvjerinjski nastup ostavimo za finale? :)

  6. Danas 3, u finalu 5, mora da se zalaufa na nekome.

    Mislim na trojke, ne faulove. lolo

  7. Jebem ti sunce, oće li ovo ikad početi, titram jebeno?!

  8. Španac sudi Srbiji i Litvaniji za finale sa Španijom

    Utakmicu polufinala Evrobasketa između Srbije i Litvanije sudiće Španac Emilio Peres Pisaro, Letonac Olegs Latiševs i Turčin Emin Mugulkoč.

    Peres je na sedam prethodnih mečeva koje je sudio na Evrobasketu bio glavni arbitar, pet u grupi D u Rigi, a potom i duele Letonije i Slovenije, odnosno Italije i Litvanije.

    Upravo je on bio akter čudne završnice meča Litvanije i Belgije, kada je Met Lodžeski nekoliko delova sekundi posle završetka četvrte četvrtine ubacio loptu u koš.

    Španac je priznao pogodak i dodelio pobedu Belgiji. Pritom, sumnju na ovakav izbor FIBE baca i činjenica što je prvi finalista upravo ekipa “Crvene furije“, koja je u polufinalu posle produžetaka savladala Francusku.

    Нисам Расни, али...

  9. Nećemo dozvoliti egal završnicu, može da ga duva.

  10. Ne sudi La Monika, njega čuvaju za finale vrv. :(

  11. Ima li gde live stream?

  12. U prvom postu Kalašnjikov.

  13. E jesam pajvan. Hvala Predražinjo.
    NAPRED ŠTIMARA

  14. To bre dukka ljubim te u kurac to se trazi

  15. Ljudi ko ne pije nek jede govna xd ajmo karaj litvance jako i snazno

  16. Brate meni sve neka trema u stomaku. Da bi samo da počne karanje

  17. Pa pricao sam o tom osecaju pred cehe ako si zapazio ono kad imas najavljeno karanje pa kurac poskakuje po malo

  18. Sam onako samo izviruje da vidi jeri vreme

  19. Јеботе, стрепи цијела нација због кошарке... Још 19 минута до почетка.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.