Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. сад ће чамуге да се иживљавају на њиховим чмарићима, и заслужили су

  2. Po meni kurvinski igraju. Znaju gde je granica i do same crte idu. To je po pravilima naravno ali... na kurvu... serem se i na ovakvu utakmicu i na pobedu.

  3. Brt dal vi mislite da će Teodosić, Bogdan, Raduljica, Bjelica hteti u sred sezone da igraju nekakve kvalifikacije za olimpijadu.

    Taj tim će da nam čine

    Štimac
    Milutinov
    Božo Đumić
    Luka Mitrović
    neki lik iz mega leksa
    neki lik iz mega leksa
    neki lik iz metalca
    Dangubić
    Jović
    Vanja Marinković
    neko iz metalca
    neko iz crnokose

  4. ma osvojice litvanija marko poserem im se na celo

  5. ma stoji sve to da su i Litvanci puno grešili, a mi nismo to iskoristili da preokrenemo rezultat, ALI OPET KAŽEM SUDIJA JE U NEKIM VAŽNIM TRENUCIMA BIO UZ LITVANCE
    E ZAMISLI U POLUFINALU NEMA MUDA DA SVIRA DUPL#E ONOM MALOM ČUPAVOM, a kasnije je svirao dve,tri da ne bude bašp providno
    A I TAJ MALI ČUPAVI KAKO GA NIJE# SRAMOTA DA PRAVI TOLIKO DUPLI PRED TOLIKIM AUDITORIJUMOM

  6. jel bio Djokovic majke mu ga nabijem ?

  7. stratimir

    Zabraniti docek.

    rasni u svom stilu, strogo, ali za njihovo dobro.

  8. сабонис се смешка, овај пут сузе радоснице

  9. "Biju vas a vi placete ko picketine neke".
    -Djordjevic svlacionica poluvreme

  10. KUZMINSKAS NAM JEBO MAJKU HAHAHAH O JEBEM TE ŽIVOTE.

    Više mi je krivo što ćemo ispušiti za Olimpijske igre, puca mi za finale baš, usro bi nas Gasol.

  11. Koji ce nam kurac bronza sad?

  12. Šut iz igre očajan izgubljene lopte puna traktorska prikolica skok nelol jebeni i vama sudije krive.

  13. А јесте сад Богдан крив, а 39 минута једења гована пре тога? Шутирања тројки са 11 метара, лоша бацања, изгубљене лопте....ма.. лоше.

  14. ma osvojice litvanija marko poserem im se na celo

    мислио сам на француске чамуге

  15. шпанци немају чамугу брт ибака не игра целте што си таква нубара

  16. Brt dal vi mislite da će Teodosić, Bogdan, Raduljica, Bjelica hteti u sred sezone da igraju nekakve kvalifikacije za olimpijadu.

    Квалификације се играју недељу-две пре почетка игара.

  17. Ma kakav Bogdan. Sale mu rekao da on reši nije Bogdan izmislio

  18. Jesu trojke bile 5 od 305?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.