Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. 1. Судије

    daj reme ne kaki jbt

  2. To Laki. Još su na pola svirali za nas i šta nisu morali

  3. Ma svi pušite jaja što kukate na sudije. Ovim našima niko nije branio da grubo igraju a ne ko sise. I klupa i sve ma daj bre

    Rampa Bogdana se ne svira nigde brate. Pederski je. A pogotovo ne na utakmici sa ovoliko kontakta i mlaćenja. ITD.
    Bogdan je moron. Teo ima muda.

  4. Ma puca mi kurac za bronzu kad se za zlato ko pička igra

  5. POGLEDAJTE SNIMAK UTAKMICE
    JA SAM UBEDJENM U NAJMANJE 4 SLUČAJAJA DA IM SUDIJE NISAU SVIRALE DUPLU.
    ONAJ MALI PLAVI ČUPAVI JE PRAVIO DOSTA DUPLI.

  6. AJMO SADA DEBILI DA PRAVIMO DOČEK JEBO VAS DOČEK

    JEBEM TI NEBITNE TURNIRE OSVAJAMO, KAD TREBA ZA OLIMPIJADU GUBIMO.

    SAĆE U KVALIFIKACIJAMA DA NAM SE U USTA ISPIŠAJU ANGOLA, KANADA, BRAZIL I FRANCUSKA...

    KURAC OD OLIMPIJADE I NAREDNE GODINE.

  7. i kolko svi postuju, niko ne cita sta je ovaj drugi napisao oce svi da iznesu svoje misljenje

  8. јесте ви нормални бре, како можете да размишљате о бронзи уопште?!

  9. I sto kaze celt, odvratnu ljudi kosarku igraju

    KAD SU LITVANCI IGRALI LEPU KOSARKU? NIKAD, ETO KAD!

    francuzi, igraju, imas nesto da vidis. spanci isto. amerikanci da ne pricam. jebeno svaka reprezentacija ima nesto a jebeni litvanci godinama tu nit smrde nit mirisu u vrhu kosarke, poserem im se na igru trebali bi da uvedu nba pravila u evropsku kosarku i da ih vise ne gledamo.

  10. Ма каве судије, оне су понајмање криве. Целу утакмицу смо брљали у нападу. Полуфинале је, немаш права на грешку, има да измислиш кош, а у курац.

    Колико ће нас тек сјебати квалификације следеће године, то није нормално. Има ова Бодановићева грешка да нас кошта Олимпијских Игара.

  11. sad kad bi vucic izasao i objavio poskupljenje struje, poceo bi rat

  12. ONAJ MALI PLAVI ČUPAVI JE PRAVIO DOSTA DUPLI.

    video sam taj se mnoooooogo pravio vazan!

  13. ima li neko kontakt sa psetom nadam se da nije dole u zirafi uzeo neke taoce brt

  14. NIJE BOGDANOVIĆ KRIV
    MI SMO GOVNA

  15. E nema tu sudija kurac palac tu ima muda veprova i jaka psiha. Svaki od ovih na terenu moze da pogodi 3/5 trojki cak i centri ali je ovde fora ko je usao u utakmicu a ko misli na finale. I mi ovdr smo mislili na finale a verujem.i igraci i lose smo usli u itakmicu uvukla se nervoza i cao. Momcima ne mogu da zamerim nista oni su kosarkaska reprezentacija srbije, dosli su do polufinala sto je sasvim ok rezultat i ako budemo cetvrti i to je to, nek se dignu da uzmu barem bronzu.

  16. У глобалу, да сумирам. За бронзу ме апсолутно боли курац. Небитна је ствар. Криво ми је што је испало овако. Свакако, подршка Салету и екипи. Сјебана су екипа Литванци. Ужасно. Јебига, са друге стране Богдан, колико га сад год пљувао, мора некада и да се сјебе. Све у свему, после много времена се поново нервирам због баскета (на СП нисам, јер нисам имао очекивања). Што је лепа ствар. Значи да вреде нешто.

    Теа бих у дупе пољубио за ону тројку. На страну што је судија циганштура, и даље је требало ово да добијемо. Мада, шут нам је био катастрофалан због њихове одбране добрим делом. Идемо даље.

  17. nisu ni sudije ni bogdanovic, trebali smo da ih fauliramo na svaki napad koji im traje duze od 15s, i da sutiramo, pa makar trojke bile 5/50, draze bi mi bilo nego ovo silovanje lopte.

  18. BOGDAN CELO PRVENSTVO 0 I ON DA RESAVA MRS BRE!!!
    RADULJU IDIOTA BIH ISPREBIJAO ZA ONAJ DEBILSKI FAUL 24 SEK. PRE KRAJA

  19. Verovao sam da dobijamo do.3 sekunde pred kraj jer uvek mislim da dobijamo ali jednostavno litvanci igraju kao da ih vodi murinjo i sjebali su nas nasim najjacim oruzjem-jebackom odbranom

  20. Koliko sam skenjan samo. 10 sekundi imaš, stani na loptu jebeno, daj Teodosiću, šta si se zaleteo kao majmun jebeni. Mnogo smo kao pičke igrali, jebeni Kuzminskas i Seibutis rakunčina nam se posrali u usta.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.