Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. DA L DA SMO PROBALI ZA TRI? MOŽDA NAS KRENE.

  2. Oce neko slagalicu na fejsu?

  3. Da, klasična letonska igra, ne znam šta ih je preseklo - ali ovo je mučno za gledanje.

  4. Posvadjali se medjusobno garant

  5. Koliko me razočarao Đorđević jebote, u depresiju me bacio. Neverovatno da im dozvoljava da ovoliko šutiraju trojke. Ma kurac dozvoljava, još i hrabri da više šutiraju.

    Tačno onaj problem dobrog igrača kad pređe u trenere, pa misli da svi mogu dobro kao on. Nadam se da će nekad bar naučiti da pređe preko toga, ako ne nauči, sumnjam da će imati neku blistavu trenersku karijeru.

  6. Jakn loše tempiranje forme. Sasa djordjevic da ponudi ostavku na razmatranje nadleznima.

  7. igrao sam 1.5 na half tajmu za francuze live...tako da sam maximalno izvukao iz ove nelagodne situacije u kojoj se nalazimo

  8. javite ovde ako pređemo u vođstvo da upalim da gledam

  9. Bogdan kralj pogodjenih trojki na treningu!

  10. не знам, ово је безобразлук и глупост који заслужује одузимање држављанства

  11. Nedowića šamarati ozb

  12. радуља волина

  13. Nedovic sjajne fizicke predispozicije

  14. имам неки осећај да ћемо да окренемо ово

  15. Sjajne on predispozicije ima da mi popuši kurac. Svakim trenutkom su mu sve bolje predispozicije.

  16. колико смо банџи попили, 34?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.