Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. i defanzivna rotacija očajna, u srcu reketa ostaje Gober protiv Tea pa to ne sme duže od 2 sekunde maksimalno

    a Radulja se vraća sa vrha Alpa ne iz njihovog reketa

  2. Izveo ga je kod one tehničke protiv Čeha, i od tada je odigrao nekih 25 minuta. U najboljem slučaju.

  3. Alarmantan podatak, Radulja skupio 7 (SEDAM) skokova?!

  4. Nažalost i ja sam primetio da ga je tad potpuno sasekao. Nadam se da grešim opet, Kalina je prošlo prvenstvo bio jako bitan igrač.

  5. Jeste, ali jebem ga u glavu ako on muda vuče iz toga što može da se breca na sudije. Kapiraš šta oću da kažem. Valjda veruje u sebe, ne u to da podvikuje na sudije.

  6. Bogdan da da 10 u drugom poluvremenu
    Erceg ako je moguće da počne da igra košarke, ako ne, nema veze, daj Kuzmu da se bije
    imamo ih, nismo dobri, al' nisu ni oni, samo koncentracija i da skontamo taj pik što iskaču centrom na Tea (kontam na poluvremenu da će da se dogovore) i BRONZA!

  7. na 150 strana analizara se igra kaline, raduljice i gagija milosavljevica.. :D

  8. Mene uopšte ne bi čudilo da se Kalenić popičkarao sa Saletom.

  9. Jeste, ali jebem ga u glavu ako on muda vuče iz toga što može da se breca na sudije. Kapiraš šta oću da kažem. Valjda veruje u sebe, ne u to da podvikuje na sudije.

    Navika iz jedne lige gde je ćoki legenda kekeke Viš kako je naš Bogdan istraumiran ne sme da prigovara da ne bi dobio davljenje lolo

  10. Pa ne verujem da vuče iz toga, ali tako je navikao da igra, seljački jebiga. Sale ne samo da mu je zabranio da ih i pogleda, nego ga je i zakucao za klupu totalno i oterao u kurac za celo prvenstvo. Sigurno kad se ne osećaš slobodno na terenu smanje ti se i muda.

    Opet, ovo su sve pretpostavke za koje se iskreno nadam da su pogrešne.

  11. papetmaster po novom sadu maltretira ljude

  12. ОТЕРАТИ ЂОРЂЕВИЋА !!

  13. IYIJEM CHUO SAM DA TI JOSH BRISHU POSTOWE NA ZWONKU HA HA

  14. Ne seri, nisam to rekao. Ali mora da napreduje kao trener.

    Mlad je, ima vremena. A ima i ko da ga nauči.

  15. Ovaj Teodosić je takav lik da te ili oduševljava ili mu jebeš sve od Valjeva do Sofije Rajović, mislim da ga nikad više nisam psovao nego na onoj tekmi protiv Španije, i on tap, dade trojku Garbahose

  16. Ako su Islanđani poludivljaci mi smo potpuni divljaci

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.