Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. По играчком кадру овај тим није међу четири репрезентације тако да је полуфинале успех. Али штета јер нам се отворио пут... тако да је са те стране неуспех, да.

  2. Kakav odličan rezultat majke ti?

    Nekad morate postati i šampioni ne serite. Zajebi me te teze svi igraju fudbal. Najbolju ekipu smo imali posle Francuza.

  3. Али Сале и ово дрвљење курчине на Недовићу док му Пефи трипује да је Реџи Милер...

  4. Nabroj mi četiri reprezentacije kvalitetnije od nas? Molim te, baš da me neko prosvetli.

  5. Španija, Litwanija, Francuska.
    Ne?

  6. Па не баш... Французи и чак овако окрњени Шпанци имају за класу јачи тим. Италијани, Грци па и Хрвати... ми смо побеђивали јер је Сале вадио максимум из екипе. Али му је Казлаускас утерао масну курчину у полуфиналу.

  7. Joj, Hrvati, majke ti. LooooooL

  8. Литванци никад нису били гори и сјебали су нас поштено. Нисам написао да је одличан резултат већ да ми и немамо баш неки златни тим као што многи мисле...

  9. Francuzi da.

    Sa Špancima egal.

    Italijani, Grci i Hrvati? Nemoj biti neozbiljan. Mogu i igrača po igrača da ti pišem, ali ovo može samo neko neozbiljan da kaže.

  10. Па само упоредите играче, где играју и како играју...

  11. Srebrni tim, činjenica. Zbog žreba, zlatni.

  12. Па не кажем да су за класу јачи али то су све неке репрезентације 1-2 врхунска играча, 2-3 врло добра/добра... тако да сигурно не можемо да се поредимо са Француском и Шпанијом, много смо ближи овој другој групи.

  13. Sto rez ne pokazuje. 4 kraj!
    Za 2 dine ostaje samo rez kad se sve zaboravi a mi smo 4

  14. Nikakav egal sa Špancima lepi mi nemamo centra oni imaju u top 3 najboljeg na svetu. Oni prvi mi 4 pozz

  15. sta mislite oce gasol jebati litvance?

  16. Минут ћутње за све оне који су мислили да Србија може до бронзе.

  17. da vidimo dal valancijunas ima muda ili ide u skolu

  18. Ma to niko ne spori, realno smo četvrti, nema tu šta.

    Takođe, opet tako crno na belo, prvenstvo = neuspeh. Nije da ja tu nešto pljujem, jednostavno je tako. Imali smo tim i igru kao i žreb za medalju, nismo uzeli ništa i to je to. Nije katastrofalan neuspeh kao kad se ne bi kvalifikovali za baraž, ali svejedno jeste.

    Dobro, borili se jesu, loša postavka je druga stvar, ali borbeni su bili. Tako da nemam šta kome da zamerim osim trenerskom štabu. I Nedoviću. JEBEM LI MU SEME STATISTIČARSKO U PIČKU. Morao sam čisto da ga pohvalim i ovom prilikom, i ubuduće kad god se pruži šansa. A i kad se ne pruži.

  19. Brt Šomi23 reko da Gasolina najbolji na svetu trenutno je i ja mu verujem
    On se dosta razume u košarku

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.