Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Тео, Бјелица - врхунски европски играчи
    Богдан, Калина, Ерцег - добри европски играчи (иако Калинић тек треба да се докаже сл. сезоне)

    Марковић, Недовић, Милосављевић, Симон, Радуле, Кузмић, Милутинов су као неки фактор? Чим је Пефи други плеј јасно је какав је ту квалитет репрезентације.

  2. Srbi DJE VAM JE MEDALJA?

    VIVA LA FRANCE!

  3. hahahahahahahh bezi bre

  4. Markoviću nešto zameraš? Nisi vredan nikakvog objašnjenja onda.

  5. Samh Markovića stavi u vrh i da se potpise post

  6. Ako tri igrača i nabeđeni Đentile čine tim onda me seci, što se tiče Italije.

    Sa Grcima smo barabar po snazi, i nijanse odlučuju, mada smo ih prošle setone uništili, da te moćne Grke. Kojima Spanulis više smeta nego što koristi na terenu, duša Grčke reprezentacije je bio Dijamantidis. On otišao oni dalje od četvrtfinala nisu videli.

    Hrvati, ne budi smešan. Najnabeđenija nacija da nešto ume, do te mere da slušajući njihove komentatore poverujem da su zaista dobri, a onda češka. Antić ume u napadu iz P&R, odbrana, rupa. šarić - potencijal, toliko za sada. Hezonja - ustaša i potencijal. RokoLeniUkić, Krune-Harden-Simon o njima nećemo, prvi je u rangu Tepića. Eh samo da im se nije povredio čuveni domobran lafajet, sada bi zlato oko vrata nosili.

    Jbg, pali smo posle Litvanije, imali smo dan odmora manje od Francuza, ovi su mogli više da se pripreme za utakmicu, bolje da se oporave od poraza. A ono što bode oči da nama Teodosić nije došao na utakmicu, ostao u polufinalu čovek. Pa imali smo u trećoj tri otvorene trojke za redom maltene, Bogdan-Teo-Simon, sve iz ćoška i kurac. Pa i ono jurcanje u četvrtoj kada smo ih stitsli. Jbg, falio je Bobiška, nije ovaj tim ni blizu onome što bi bio sa njim.

    Ja kada sam pisao o njegovom neigranju sam samo naglašaovao da bi se čovek namučio sa Francuzima, nisam mislio da bi se mučio sa Špancima, ali mislim da niko još uvek ne veruje šta Gasol radi. Čovek jebe.

  7. Не замерам ја дечку, бори се и урадио је много за репрезентацију. Али јебеш ти то кад ми немамо боље решење већ годинама на тој позицији.

  8. teodosic kad igra svi igraju. polufinale i finale / teodosic se usere - niko ne igra

  9. To je to CKM, sve si napisao što je mene mrzelo, s tim što mislim da je Grčka uz takvog Spanulisa ipak lošija od nas 5-10 poena.

    Još sam i hteo da krenem da pišem svoje neko viđenje i kad sam video ovo za Markovića shvatio sam da nema svrhe.

  10. jak teodosic - jaka srbija

  11. Па Тео је 70% ове екипе у нападу. Кад се повуче и Пефи постане први плеј, постизаћемо у просеку 50 поена по утакмици.

  12. Ali kad se povuče Teo primaćemo 48 poena po utakmici. lolo

  13. Markoviću nešto zameraš? Nisi vredan nikakvog objašnjenja onda.

    Марковић је можда показао највећу жељу од свих наших играча на целом првенству и његова улога у одбрани је била сјајна током целог првенства. Са друге стране он је играч задатка, који треба да игра само то, одбрану, да одмори Теа у преносу лопте и да донесе агресивност. Он НЕ СМЕ, НЕ СМЕ да шутира онолико колико је шутирао у ове две утакмице, па чак и да крене са 2 од 2 из игре. Много нам је лоша ротација била у овим елиминационим утакмицама, играчи нису имали своју праву улогу и као тим смо се распали. Симон нам је играо по 20+ минута, због као неке одбране, која је у најбољу руку просечна. Оно што је он играо и шта му је била улога ја гарантујем да би један Бранко Лазић одиграо 10 пута боље. Исто тако и неиграње Милутинова, који бар има неке озбиљне утакмице ове сезоне у односу на Кузмића и Милосављевића који је бољи играч и од Марковића и од Недовића када се гледа какав допринос може дати у оба правца. Квалитетно смо се распали у ове две утакмице и жао ми је јер сам стварно очекивао да можемо до злата, поготово јер се жреб отворио.

  14. Ја идаље не контам како смо уопште дошли до полуфинала. Могли смо лагано истим путем са суćедима !

  15. ЧИКА БУЉА ХАХАХАХАХА

  16. Jako mi je zao sto smo ispali od Spanaca, mislim da bi osvojili zlato da je bilo jos malo koncentracije u finisu tog polufinala.
    Nema veze, bitno je da smo pokazali veliki karakter danas i pokazali ko je kosarkaska institucija u Evropi.

  17. hehehe gazi daj još

  18. Marković je u top 5 defanzivaca prvenstva što se tiče odbrane. Od toga najbolji na svojoj poziciji. Košarka se igra u oba pravca. Pošto je najbolji na prvenstvu u odbrani, može da bude i najgori u napadu i da bude solidan igrač.

    Marković jeste više šutirao, ali uz 40% iz igre, nije ni tu bio tragičan kao mnogi drugi koji treba da budu vođe u napadu jer su u odbrani šuplji. Pritom dečko se bori do koske i mudonja je, nešto što je od neprocenjivog značaja za ekipu. Ni najmanje nije sebičan, i solidan u asistencijama i pregledu igre.

    Da l ja od svih ljudi moram još i Markovića da branim, ja ne verujem.

  19. Ма Симоновић је краљ. Лик је пунио гаће сваки пут кад је излазио на терен. Тешки лузер.

  20. Симоновића су на овом првенству пратили скаути са Жабљака за игру бацање камена с рамена. Мислим да је прошао, потписује уговор чим се врати.
    Јебем ти професионалног кошаркаша који има онакву трагичну технику шута.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.