Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Ipak ću da gledam Špance i Turke, a Kroate u snimku.
    Imam osećaj da je Bobi Dikson dobro namazao mačora za ove cigane.

  2. ма дај, цигани ће се вечерас попишати и посрати по обрезанима а и свршиће им у брк мало не смеју се играти да ни вечерас не победе ако мисле да нас избегну до финала хехе

  3. HAHA KOJI MAGOVI OVI ŠTO PUŠTAJU BEST MIX 2006 NA ĆEŠKA-UKR, PUŠTAJU JEBENU RUSLANU LIZIČKO BAM ČIKI BAM ĆIKI ĆIKI BAM JEJ

  4. Ja mislim da je to neka fora sa muzikom. Ovde u nemackoj kosd nas u grupi isto sve muzika stara. Mozda jedino kroati rokaju nesto fensi, oni su ipak mnogo vise in

  5. HAHA KOJI MAGOVI OVI ŠTO PUŠTAJU BEST MIX 2006 NA ĆEŠKA-UKR, PUŠTAJU JEBENU RUSLANU LIZIČKO BAM ČIKI BAM ĆIKI ĆIKI BAM JEJ

    ахахахахахахаха е диџејеви су стварно криминални као да са касета пуштају музику

  6. Mislio sam da ne mogu da navijam za turke, ali onda sam video Rudija. Ta njuska jebena ne moze se voleti

    Hahah. https://mobile.twitter.com/CoaKG/status/510544242398470144

  7. Hahahahahah San Emetrio

  8. Ahahaha opet Denda o Aldemiru

  9. Njega je neko istrolovao fest za ovog Furkana hahahaha lik se zove Furkan gde moze biti dobar igrac hahah

  10. Koja tv stanica braću Grke prenose?

  11. Hrvati za sad vode protiv Grka, začuđujuće, mislim da su bolji Grci.

    Ja se na početku dvoumio šta da gledam i onda Denda prelomio.

  12. Како се исцимао хрватски коментатор кад су Грци шутирали с пола хахаха

    Почињем да мислим да Денда има неки благи облик дислексије.

  13. ХРТ 2 Бохоре

  14. Pitao sam nešto papci

  15. Koliko su mi nekako gotivni kroatski komentatori. Tako nekako pristrasno i degenerski, kao da slušam lokalnog radio komentatora na OKK Šabac - KK Svilajnac.

  16. Hahahahahah NE LUKA! Kako pregotivno kukaju.

  17. Adetokunbo s jednim driblingom i dva koraka od reketa do reketa. Ovaj kao Space Jam da gleda.

  18. Kakav je Zoric? Jel igra Bogdanovic?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.