Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Ne igra Bogdanović, Žorić nije loš ovo što sam gledao, 4 poena, 2 skoka valjda.

  2. Kao da slušam hrvatskog Milojka Pantića, preterano dobre glave. Gledaj ovo bolje, ja sad moram da palim svejedno.

  3. Hrvatski Simon oplodi girose.

  4. Ovaj hrvatski komentator uvijek isto kenja. Kao da su prvaci svega. A uvijek imaju neku niđe veze glavudžu za sukomentatora. Ovo liječi sve bolesti...

  5. DARIO MEDZIK DZONSON LOLO

  6. хаха угасио сам стрим после овог бисера са меџиком мурш у курац мејмуни истриповани

  7. I dalje imam osećaj da će suvlakiji da ujebu kroasane.

  8. Možda i Dario ima sidu.

  9. Denda rekao San Emeterio omg

  10. Hahahah pa jeidno tako da se porede

  11. komentator sa hrta je upravo uporedio šarića sa medžik dožnosnom te je rekao da je šarić mnogo mnogo bolji igrač od grčke čamuge. gledati hrt kada igra hrvatska je ne pro cje nji vo

  12. mada nije ni daleko od istine, usra mi šarić dvojku na grke

  13. Dobar ovaj crni hrčak. Mora da je iz Knina. Kad su onomad palili sela pa je malo pregoreo

  14. Francuzi se popišali po međedima

  15. štae bilo žvaljo?
    još pišaju, no dobro, kad ti je glavni igrač gordić

  16. SPANULIS DA TROJKU-"U STILU KRUNE SIMONA" HAHAHAHHAHHAHHAHAHAHA

  17. a spanulisa čekam preko 11, frajer šuta trojku - tri bacanja i sudije ga poslaše na klupu jer mu krvari koljeno. govna

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.