Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. spanulis u stilu krune simona hahahah vrhunac

  2. Kako Španci krvavo uriniraju po osmanlijama.

  3. ja ljulja imam preko 9, on 9 i do kraja vani. usra me zalizani

  4. Satra Bili. Kroati su moderni, samo ovosezonske hitove puštaju.

  5. Kod mene još 64-65 za Kroate, jbt...

  6. Jebeš ovo, pratim na rezultatima, da opušteno gledam na strimu...

  7. HAHA PIŠALI GRCI PO KROATIMA

  8. To bre, po kosturu nam dolaze Kroati u četvrtfinalu. Tek se sad ne brinem za polufinale. Mada i Grci su za nas bulja, bilo bi nešto slično kao prošle godine na svetskom.

  9. Nemoj tako, Peđa, nema ko više da ih gađa stolicama.

  10. To bre, po kosturu nam dolaze Kroati u četvrtfinalu.

    Ne bi me čudilo da padne neko 'izenađenje' kod hrvata do kraja, pa da budu treći u grupi.

  11. a jeste culi kad je rekao:" Juce smo imali debatu na koga Simon lici na Djinobilija ili Marberija". AHAHAHAHHA JEEBENO!!!

  12. Душане, ај хостуј.

  13. Možda bi i dobili Kroasani da nisu tutkali ko pičke najmlađem da rešava. Hezonja mučenik, bez obzira što je neverovatan, što je već klasa, a kakva će biti to će se tek videti, ali brate mili recimo Kruno koga je išlo, omaši pokoju, i usere se odma. I još gledaju kao Hezonju što je omašio trojku, Ante kao tražio loptu sakrio se iza igrača, ne vidi se.

    A komentatori su stvarno priča za sebe. Palma naše da prenosi, manje bi lupao. Jeste da bi umesto Bjelice i Markovića bili Betoven i Mocart, al jbg.

  14. hahahaha ne seri, đe marburija nađoše da upoređuju sa simonom :smajlištoplačeodsmijeha:

  15. Sad gledam na index.hr, vest o porazu su objavili sa oznakom "Prijelomna vijest".
    Kaki carevi, ladno su bukvalno preveli "breaking news".
    EDIT: pardon, to je vest da su pukli u fudbalu, ali nema veze, ipak je prijelomna.

  16. nemam pojma jebeno, kad je simon dao onaj ulaz sa zakorakom su spomenuli kaze djinobili ili marberi XD

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.