Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Nego šta je nego genocidna?!
    Mislio si na Krunoslava? Oporaviće se Bogdanović, mogao bi i on da nas jebe.

  2. Realno Šalabe mogao bi, kad je mogao i u Partizanu. Xe xe
    Od Vlade Mijaljevica mi se svaki sport pretvori u jebeni tenis. Isti njemu kurac sve.

  3. Da, on i onaj Plavsic sa Sport Kluba najdosadniji komentatori u zemlji. Onaj lik pogotovo, kao da ga neko tera da gleda.

  4. хехе као двосмислен сам био, и ми и хрвати имамо симона и богдановића

  5. Dobise ih jebote belgijanci. Ovaj mali crnja surii

  6. Jebaše Belgijanci Litvance...

  7. Ајмо братијо највећа!

  8. Mislim da je koš Lodžeskog bio neregularan tipa da je zakasnio neku stotinku, ali ko jebe glupe Litvance.

  9. Kolka muda u onog Finca,fula 4 zaredom i opet šuta za odluku.Rusi ladno 3 poraza.Do jaja tekma.Volem prvenstvo.

  10. DE JE ČEMPI OĆU DA MU SE SMEJEM KAKO ŽIDOVI PIŠAJU PO NJIMA

  11. I JEBENI RTS OPEN NE PRENOSI STVARNO IH TREBA STRELJATI SVE TAMO
    NA JEDNOM KANALU HRONIKA O PUKNUTOJ CEVI A NA DRUGOM NEKI DRKA GITARU

  12. Haha, kako Avdić smoreno kaže "gotovo da nismo nijedan napad odbranili". Mukitza.

  13. Smećarski rts... ko je pravio te rasporede tekmi,i zaštosmo mi šikanirani da igramo cele ove nedelje u pola 3, šta sad svi treba da bežimo s poslova/iz škola ko mentoli?!

  14. zaštosmo mi šikanirani da igramo cele ove nedelje u pola 3,

    Gledaj to ovako, možda muče gledaoce, ali mislim da našoj reprezentaciji odgovara(i studentima, mi ništa ne radimo lolo). Imaćemo više odmora pred utakmicu i sa Turskom i sa Italijom jer oni svoje mečeve igraju od 17:45, da ne bih zbunio, evo ovako:

    Utorak
    Srbija - Island 14:30
    Turksa - Švabo 17:45
    cigani - Italija 21:00

    Sreda
    Srbija - Turska 14:30
    Italija - Švabo 17:45
    cigani - Island 21:00

    Četvrtak
    Srbija - Italija
    Švabo - cigan
    Turska - Island

    Znači nama raspored odgovara, jer će i turci i žabari biti umorniji od nas u sredu i četvrtak, jer moraju da se bore za prolaz dalje sa Nemcima, koji dosta napinju. Imaćemo po tri sata više odmora.

  15. није хуман распоред

  16. Znači nama raspored odgovara, jer će i turci i žabari biti umorniji od nas u sredu i četvrtak, jer moraju da se bore za prolaz dalje sa Nemcima, koji dosta napinju. Imaćemo po tri sata više odmora.

    Ne mogu se više složiti, to je presudno kad su ovakve utakmice u pitanju.

  17. Slažem se, mogla je ova grupna faza da se igra nekih 8, 9 dana, a ne sve zbutano u 6.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.