Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. meni na d3 sbb radi

  2. Meni d3 nece brate, moram na ovu digitalnu da prebacim. Tamo dodjem do kanala na koji nisam pretplacen, i zakuca jebeni uredjaj ceo.

    Ali dobro je da znam, za ligu sampiona na rtrs-u ubuduce

  3. изгинуше жабари сви јеботе

    плус одбрану не играју али уопште...

  4. Ovi Italijani ce nas da dobiju, ako ne dobiju i ove veceras. Kace razigraju mogu ubaciti 120, a ne umaraju se jer odbranu ne igraju lololo

  5. Možda najbolja utakmicana prvenstvu do sada. Odlepiće se cigani na kraju treće ili početku četvrte.

  6. To što je efikasna ne znači automatski da je dobra.

    Ovo mi liči na klasično ciganisanje španaca. Kao da kalkulišu da budu 3 u grupi. Očekivao sam da će biti 15 za njih do sada.

  7. Crno
    Ovi Italijani ce nas da dobiju, ako ne dobiju i ove veceras.

    Ovakve indijanske ekipe sa našom odbranom neće da predju 65 poena nikad.

  8. хахахахаха добићемо италијане 72:43

  9. јеси видо цигана шпанског како удари човека по фаци

    едит: ау белинели полудио од дрогзе

    едит 2: пу говна шпанска све вам јебем крваво дај њих у 1/4 финалу да им се посеремо у уста циганска и набутамо петом маму им јебем мрзим их више од правих цигана

  10. FAĐO
    Možda najbolja utakmicana prvenstvu do sada. Odlepiće se cigani na kraju treće ili početku četvrte.

    Mislio sam na žabarske cigane. HA ja predviđam ubijam.

  11. Ala su se raspucali krv im jebem.

    Ne sviđa mi se ovo. Umesto da su ih lepo tukli cigani večeras, a mi sutra turke i obezbedili bi prvo mesto.

  12. ми ако бијемо турке играмо против италијана за прво место?

  13. Ako oni tuku nemce. Onda da.

    E, ali dobri su cigani mukice, zonom brane šutersku repstaciju.

  14. HAHAH PA DAL JE REALNO DA CIGANI GUBE OD NAJINDIJANSKIJE EKIPE NA TURNIRU SAMO IM MUTA FALI NA KLUPI

  15. бране зоном а ови жабари полудели јеботе гађају са 9 метара

    едит: ма не смеју немци да изгубе следећу судиће маик цирбес фазон

  16. Zona bre samoubistvo protiv ovih. Kalkulisu cigansture.

  17. Један мој другарић једном давно рече, нико није добио утакмицу на тројке. Изгледа да је био у криву хе хе

  18. гасол 75 посто тима...доктор јебени а још га и судије чувају

  19. МА ДАЈ БЕЛИНЕЛИ АЈ МРШ У ПИЧКУ МАТЕРИНУ

  20. Imaju i Italijani Belog. lololo

    7/9 trojke

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.