Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. саће их јебати гасол. као да већ није са 30п хахах

  2. Ma daj Galinari jesi gotivna glavudža ali puši kurac.

  3. Realno, ovakva Italija bi svakog pobedila.

  4. CKM JEL BIJELI ILI BELI AKO JE BELI ONDA JE HRVAT VEROVATNO TRST.

  5. Igraju i odbranu sad, napalili se hahaha

  6. брате белинели и галијани имају по 27 а барњани типа 15...остатак тима је дао колико, 10п?

  7. Za sada ostatak 21.

    BELI, rvat.

  8. Ovo izgleda samo Gasolu nije do nameštanja.

  9. A evo, provalio i Skariolo to pa ga vadi.

  10. HAHA PA OVI CIGANI SU NAJGORA GOVNA NA SVETU SVAKO TAKMIČENJE JEBENO ŠTIMUJU HAHA

  11. е овај руди фернандез је највеће говно на првенству

  12. Pa ne drzim ja ono na profilu dzabe lololo govnurda najveca, ne moze da se oporavi od birce

  13. Ne znam za vas, ali cenim da će sutra da pršti u meču Nemačka Italija. Žabari verovatno ovakvu partiju ne mogu da ponove, sa druge strane, Nemci će biti bolji nego danas u to sam skoro siguran. Baš bih voleo da Dirkenštajn izdivlja sutra i siluje žabara.

  14. и ја би волео имам дирка на фантазију лоло

    а и да смо сигурно први ако победимо турке

    уосталом ми можемо да пошаљемо талијане на треће место јебањем карањем прдењем тако да ће шпанци ипак на 2

  15. Ako žabari, Turci i cigani imaju isti skor, opet su tu ova govna ispred, tako da će opet da budu drugi u grupi, džaba nameštaju.

  16. Trebalo bi mi da ispadnemo spanci, i izgubimo od turaka, da spanci budu 4 pa nek idu na francuze mamu im jebem

  17. Da, ili nek izgube Talijani, može i tako.

  18. турци га дувају биће: ми, шпанци, талијани-швабо

  19. Turci igraju sa Islandom, to će teško da izgube. Tako da Nemci mogu da ih stignu samo ako biju i Špance.