Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. HAHAHA NAVIJANJE JACE NEGO U ARENI

  2. Najbolja prva četvrtina na prvenstvu, posebno me raduje igra Raduljice

  3. Уживање је гледати овакву игру.

  4. Teo 7 asistencija jebo te sunce

  5. Hahaaa odoše Turci, neće da gledaju

  6. Je l realno ovo jebote. Upropastismo ih s po gasa. Naši uvek najbolje igraju protiv teških protivnika i to već par godina tako.

  7. Jebote mi da imamo 2 dobra centra ne bi nam prišao niko ispod 30 razlike lagano

  8. I dalje mi je misterija da li je Stefi Brada stvarno popravio sut ili ga jednostavno ukenja tu i tamo:D

  9. A sta oce ovi turci i da li mora da se igra cela utakmica?

  10. Fala kurcu da i radulja nekom da neki kos

  11. Gagi digo ogradu turskom azilantu

  12. много ме блам ових мајмуна из публике

  13. ASE RAZLETEO RADULJA SILUJE TURKE FURKANA NE ŠTEDI

  14. много ме блам ових мајмуна из публике

    I mene buraz, to su ti onu gastozi sto su najace srbende.

  15. Ono što nam je falilo prve tri utakmice, iako smo igrali do jaja, su ovi lagani poeni iz pika (mislim izgleda lagano kad ga Teo izvede).
    Ovo poluvreme to izgleda savršeno. I bonus na to, eto ti ga odmah Radulja u prvom planu.
    Što reče Mitke, milina je gledati ovo, prejaki smo.

  16. Ja mislim da radulja ima ovde motivaciju jerje sluso kebab rimuver

  17. RADULJ NA POLUVREMENU PIJE POLA ANDOLA DA IZBEGNE UPALU MIŠIĆA, NIJE OVOLIKO TRČAO OD KROSA U ŠESTOM OSNOVNE

  18. Маркo
    много ме блам ових мајмуна из публике

    Dal gotive Puja Šotku, šta misliš?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.