Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Daki kobjasnio, zaključajte temu.
    #ozbiljno mislim #nezezamse

  2. Ima li kakve kombinatorike da Špance smjestimo na četvrtu poziciju? Zavisi li samo od nas? Bilo bi mi drago, mamu im jebem.

  3. ко бојан кркић санчез све мој до мојега.

    Zato ja nisam ni bio za Krkića ni za Marina ni za JEBENOG ILIJU BABALJA. Mnogo više treba da se seju po svetu da bi ispao neki novi Ronaldo(zuba)/Džordan. Druga je stvar što naši hoće tek onako da ga prcaju (a i ako), inače mi puca kurac, ko Tole kad je suze ronio Bojanovom ćalu da bi mali igrao za nas. Sad ne igra niđe. Ciganiše se u Stouku, dao fazon 3 gola u 2 godine skoro.

    Kad je to Danijel Pejdž, koja nema inače nikakve veze sa Srbijom, onda svi aplauz, ludnica, balkon, koja legenda.

    Jebo sam maiku Đilasu za nju. Još serenda kao oni gastrabajteri kad dođu i kukaju kako je ovde lepo a tamo nije, i oni bi rado da su ovde, al avion nazad kreće u 18:00. I pjeva RAMDAGADAM ŠTO NE PEVAŠ MARŠ NA DRINU SESTRO?

  4. Salabe mogli bi ali svaki dsn igramo u pola 3

  5. Turci igraju sa 8 igrača, al su opet nezgodna ekipa.

    Mi ako igramo našu odbranu njima neće biti lako. Treba im zatvoriti Diksona i pick&roll koji vrti sa Erdenom. Nadam se da ćemo normalno šutirati za 3 od samog početka i time sebi mnogo olakšati utakmicu.

  6. Pa ne mora bas Diksona. Ja da sam Djordjevic pustio bih Diksona da da 30 poeona i da ima 10ak asistencija, a zatvoriti sve ostale lolol

  7. Атаман и не зна да игра са више играча, лоло.

  8. Ja da sam Djordjevic pustio bih Diksona da da 30 poeona i da ima 10ak asistencija, a zatvoriti sve ostale loloL

    30 poena + 10 asistencija( 10 puta dodao likovima da daju trojke), znači 30+30=60 poena

  9. Ne znam baš, napali se Dikson, posle je lakše ostalim invalidima da igraju.

  10. Ma treba mi za fantazi brate, zajebavam se.

  11. Pa mi damo 65 i eto

  12. Nemoj da se zajebavaš...

  13. VLADE U STUDIJU

    POBEDA JE ZAGARANTOVANA!!!!1

  14. STRIMOVI U PRVOM POSTU. Sto puta.

  15. Neka turi neki mod u naslov teme da su strimovi u 1. postu. Ili Stevan.

  16. Jedva cekam da udje Furkan drugic. Bilo bi jako da Sareni kaze Denda je lupao za ovoga prethodnih 5 dana lolo

  17. eto teove trojke a bjelica doktorski uz kontakt. ćao turci uplašeni nemojte biti

    edit: i marković trojka nemaju oni tu šta

  18. izbacismo kalinu hahahahah

  19. Teo prva trojka jos od Spanaca. Nek igra 30 minuta, da razigramo njega.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.