Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. бјелица је спреман не брините се ништа, теа кренуо шут данас, калина везао две фине роле, кузмара хапси у рекету, радуља коначно убацио неки курац још богдана кад крене сутра италијани ће питати дал може 20:0 да се пише да се не бламирају

  2. Nemci da su pobedili, ladno su mogli da sutra zagorčaju život prokletim španjolskim cigan-govedima.

  3. шпанци бре могу и да испадну колико ја видим

  4. Mogu, ako izgube večeras od Islanda i sutra od Nemaca.

  5. Nego mene zanima kako mi možemo da padnemo na drugo mesto, osim ako nas Italijani sutra ne pobede sa preko 40 razlike?

  6. у сваком случају не видим начин да шпанци не буду четврти ако прођу хаха јеби цигане нек се кољу са црнцима француским

  7. Dovoljno je da izgube od nemaca samo.

    Drugi smo i ako izgubimo sa 1 razlike, a ako izgubimo 40, onda bi opet bili drugi, ali sa mnogo lošijom koš razlikom nego da smo izgubili 1.

  8. Mogu, ako izgube večeras od Islanda i sutra od Nemaca.

    могу и само од немаца да изгубе и да иду гајби

  9. гледа се прво међусобни скор, не?

  10. ispadaju ako izgube samo od nemaca

  11. па то, то...а и ако победе а турци победе исланда паћеног онда су четврти. само да победимо жабара и милина

  12. пашћемо на друго место ако изгубимо од италијана, имаћемо и ми и они скор 4-1 а они ће имати предност јер су нас добили

  13. Znači sutra svim srcem uz Arijevskog brata Šrudera.

  14. па то, то...а и ако победе а турци победе исланда паћеног онда су четврти. само да победимо жабара и милина

    To jedino ako puknu od islanda lolo sad dobiju ribare imaju 2 pobede isto ko turci ako pobede i španci i turci u poslednjem kolu španci su nakantali turke pa nisu 4

  15. знам марко зато кажем морамо јебати италијана јако

  16. улетео си пре него што сам откуцао пост

  17. samo u kombinatoriki da nas žabari dobiju mogu do 3 mesta inače ako mi dobijemo ili su 2 ili idu kući

  18. To jedino ako puknu od islanda lolo sad dobiju ribare imaju 2 pobede isto ko turci ako pobede i španci i turci u poslednjem kolu španci su nakantali turke pa nisu 4

    али онда их ми победом шаљемо у троугао па су други, не?

  19. mrzim kalkulisanje

    treba igrati ko tenis, aukurac

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.