Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Čuvaju municiju za za nas u 1/4 finalu.

  2. шта је с овим фибиним сајтовима, ниједан не ради

  3. i šteta za ove nemce, mada su im realno funjarski dali tri bacanja na kraju. ribas ga vuko za dres još od pola terena, oni svirali faul kad se digo na šut

    i zamislite šta bi recimo kari, irving, rouz, lilard... radili kad bi sami igrali, kad mali šreder ovako lomi svaku odbranu

  4. Litvanci ili prvi ili drugi, Česi ili prvi ili treći.
    Mogli bi Veseli, Šilb i Satoranski da izbace Hrvate. Mada nama nije ni bitno.

  5. da, i aplikacija im je danas pomanitala bila

  6. Litvanci ili prvi ili drugi, Česi ili prvi ili treći.

    kako ovo? ako česi dobiju, litvanci su na 3-2, kao i belgija i letonija i onda se gleda koš razlika. belgijanci su završili sa +26, znači da bi bili ispred litvanije ako ovi izgube

  7. mislim da se prvo gleda međusobni duel

  8. kako ovo? ako česi dobiju, litvanci su na 3-2, kao i belgija i letonija i onda se gleda koš razlika. belgijanci su završili sa +26, znači da bi bili ispred litvanije ako ovi izgube

    Gleda se međusobni skor te tri ekipe. Litvanci dobili Letoniju sa 19, izgubili od Belgije sa 2, a Letonci dobili Belgiju 11. Litvanija +17, Letonija -8, Belgija -9.

  9. ali se sad javlja jedan drugi problem - francuzi ako dobiju idu u deo žreba gde su grci i španci. ne bi me čudilo da izgube od izraela

    edit: aha, ok. pa ništa, onda satoranski i vijeseli da odrade posao u osmini

  10. francuzi ako izgube od izraela, mislim da padaju na drugu poziciju a izrael ce biti prvi? da li sam u pravu?

  11. Mislim da je apsolutno svejednio koga ćemo dobijati u nastavku turnira, samo nek nastave sa ovakvim igrama, posebno iz poslednje 2 tekme.. Dobro je što se Radulja razdrmao napokon...

  12. francuzi ako izgube od izraela, mislim da padaju na drugu poziciju a izrael ce biti prvi? da li sam u pravu?

    Jesi

    ali se sad javlja jedan drugi problem - francuzi ako dobiju idu u deo žreba gde su grci i španci. ne bi me čudilo da izgube od izraela

    Ne verujem da će Francuzi da nameštaju da idu na Italiju odmah u osmini finala. Španci ili Grci im u slučaju pobede valjda dolaze tek u polufinalu, jebeš ga, valjda moraš da pobediš neku ozbiljnu ekipu da bi uzeo medalju.

  13. дабоме, ако изгубе иду у наш део жреба, а квота на израел 5. исто и на грузију против холандије, 5, ја размишљам да вежем обе из спрдње.

  14. Zanima me, od vas koji ste gladali ustaše, da li mislite da su igrali sa pola gasa, ili su samo loši?

  15. Nisam gledao, al kako god da su igrali, to su bezmudaši jedni. Biće im jebeno i u 1/8 finala, a kamoli sa nama.

  16. Ja ih malo gledao, ne mislim da su igrali s pola gasa.

  17. cuvaju se hrvati za borbu za mjesto od 11-12

  18. Slažem se.

    Video sam da im je šut bio baš loš 4/23 za tri, e sada da li se nisu cimali da pobede ili ne nije bitno, ali je smešno izgubiti od Gruzije u sred zagreba.

  19. Srbija-Finska, nedelja u 17:00

  20. Zanima me, od vas koji ste gladali ustaše, da li mislite da su igrali sa pola gasa, ili su samo loši?

    Ovo danas nisam gledao, ali za ove ostale mečeve su obično baš sporo ulazili u mečeve (protiv ovih šabanskih ekipa, u koje ubrajam i Sloveniju), a protiv Grčke su odigrali realno dobar meč do pred sam kraj, i to bez Bogdanovića, koji im je najbolji igrač. A ako i nije najbolji, najvažniji je baš za tu završnicu. Šta znam, kad pogledam imena, deluju poprilično jako, ali ne igraju ni približno onoliko dobro koliko bi trebalo. Kad ekipe kao što su Grčka ili Francuska ne igraju dobro na početku turnira, kod njih uvek misliš da sve može da im škljocne u nekom trenutku, kod ovih Hrvata ne verujem.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.