Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. e a veceras poslastica igra moja Gruzija. Toko, Manuchar, Zazano, Djota i Vik. Kupio sam dosta slatkisa sokova, imace i nesto slano, pa uz prijatnu atmosferu da gleadmo kako se pisa po Litvnaskim govnima mater imj jebem. Krv ce im teci iz usiju kat zavrsimo s njima!!!

  2. Šta Mekela poene ili asist?

    I jedno i drugo brt.

  3. Brate odakle si da dodjem meni fali 7 dinara za pola hleba pare stizu tek sutra volim gruziju oduvek napred kokoskov napred tornike jeee

  4. e a veceras poslastica igra moja Gruzija. Toko, Manuchar, Zazano, Djota i Vik. Kupio sam dosta slatkisa sokova, imace i nesto slano, pa uz prijatnu atmosferu da gleadmo kako se pisa po Litvnaskim govnima mater imj jebem. Krv ce im teci iz usiju kat zavrsimo s njima!!!

    taman da im se osvete za genocid 1912

  5. Ja ću da ga zategnem u poene dio, mada i asistencije nisu loš izbor, samo što ih nema u sokeru.

    Deki, u sokeru granica bila 9.5, pređi tamo jbg. Mada su granicu na Raduljicu digli sa 11.5 na 13.5, pola sata pre početka, ja igrao svejedno.

  6. Tibore, je l' ima u "Žirafi" da se gleda basket?

  7. advokado prijatelju u basti nema a u zirafi23 nisam bio unutra cirka nijednom loool

  8. Тиборе, ај хостуј.

  9. Coa, ja sam više za asist. gledao sam Židove jedno 3 utakmice, nema muda taj da šutne ni kad je sam ko duh. Mislim, pusti ti mene, igraj šta hoćeš, ali lik nekad dođe ispod koša i vrati je.

    http://www.mozzartsport.com/vesti/zimogrozljivi-raduljica-bilo-mi-je-hladno-na-stadionu-fincima-je-lakse-oni-su-sa-severa-video/115516

    Jel provaljuje neko na ovom vimetu konturu lika nekog sa naočarama ili ja tripujem, škk?

  10. Ima Mekel asistencije u sokeru, 4.5 bilo kad sam ja odigrao.

  11. Deki, u sokeru granica bila 9.5, pređi tamo jbg. Mada su granicu na Raduljicu digli sa 11.5 na 13.5, pola sata pre početka, ja igrao svejedno.

    U soker ne ulazim od kako mi Mandula pretio bejzbolkom u dupe.

  12. udjem u jebenu dulovu sobu kad tamo se pici 3 na 3 a otvorio 3 minuta posle mene

  13. mada advokado evo mirisu jebena rebarca iz zirafe kontam da masna srbadija slavi pobedu

  14. udjem u jebenu dulovu sobu kad tamo se pici 3 na 3 a otvorio 3 minuta posle mene

    Прво немој да лажеш ту, разумеш? Лажовчино једна, сад те искључујем, разумеш? Магарче један, разумеш? Идемо даље, да чујемо добро вече
    Bilo možda minut razlike lolo
    EDIT ni minut razlika u tome što sam ušao na temu otvorio heks i sobu i vratio se u drugi tab da postavim link

  15. Млатони
    Ima Mekel asistencije u sokeru, 4.5 bilo kad sam ja odigrao.

    Како играш, преко нета ил' 'вако, нормално?
    Ја тучем само преко нета, ал' не могу да нађем ништа сем поена :(

  16. тачније, прилично сам сигуран да преко нета не може да се игра ништа сем поена, зато ћу да га гађам преко 12.5

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.