Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. ма то их шпанци ложе јер су говнари али свакако грчка уопште није без шансе ако тотално успори игру и одузме им лаке поене из контри

    владе ђуровић је

  2. 40 razlike ce ih stoka nabiti

    Picka Milan je :lolo:

  3. ko pobeđuje u Italija-Litvanija okršaju?

  4. вероватно италија мачиулис ће курац да веже две онакве партије а валанчијунас ће попушити курчину сам

    кузминскаса ја имам у фантазију тако да рачунајте индекс 5 за њега хахаха

  5. ubice ih italija 20 razlike
    veze litvanci nemaju, plus su odvratni, one face pu

  6. Razjebaće ih Valančijunas, Barnjani najverovatnije ne igra zbog povrede. A ako igra i njega će razjebati.

  7. Kontam da će biti ribanja malo od Saleta za ovo.

  8. Ma jok, imali slobodno.

  9. Super, pojačaće nas Nolo za četvrtfinalo

  10. Treba da pitamo organizatore da sklone krov sa stadiona za nasu utakmicu. Cehinje su navikle on the street a mi smo fini prema nasim kurvicama

  11. јој гледај кад дође ђубре да гледа уживо полуфинале и избаксузира нас мајку му јебем

  12. Ako ga snime na tribinama bolje da ne gledamo dalje

    Kako usnime njega nikolica vucica tadica ili bilo koje drugo govno mi gubimo boga nema

  13. e a što se od 2017 evropsko održava svake četvrte godine?

  14. Promenili sistem takmičenja.

  15. а дај брате, ово доба године ми је најлепше јер сваке има да се гледа неки баскет, зашто ми одузимају последњу радост у животу?!

  16. baš to. mamu im jebem žvalavu

  17. Da se ne poklapa sa fudbalskim valjda. To sto mi nikad ne igramo fudbalsko to je nas problem antilol

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.