Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. Sad prave neki fazon kao u fudbalu, sa kvalifikacijama, još nisam skontao kako će to da funkcioniše.

  2. a svetsko basket valjda svakih 5 kako sam razumeo

  3. Ne četiri, samo što sada prave pauzu od 5 godina da bi ga prebacili na 2019, pa će ići 2023...2027 i t d

  4. E da svetsko drkaju zbog fudbalskog a evropsko jer je kao prenatrpano svake godine

  5. U kosarci bi voleo da potpuno ukinu klubove ili da klubovi igraju svake trece godine a sve ostalo da pice repke al da se igraci plate ko u klubovima da drzava mora da im da uuu to bi bilo do jaja

    A u fudbalu nek ukinu i klubove i repstaciji. Ovi nasi a ovi ostali nek radr sta hoce

  6. U kosarci bi voleo da potpuno ukinu klubove ili da klubovi igraju svake trece godine a sve ostalo da pice repke al da se igraci plate ko u klubovima da drzava mora da im da uuu to bi bilo do jaja

    Čuj da im plate.Pa eno ti skoro svaka reprezentacija ima već čamugu kojeg plaćaju lolo

  7. Ovim gruzijcima koliko god da su gotivni glavni igrač u završnici bio usrani crnac

  8. Ja bi voleo da ukini pravilo za strance ovo sad je smešno jebeno.Makedonija npr ne bi nikad ništa uradila da nije toj usranog pravila.

  9. Ma i ja sam protiv stranaca ali placanje je jer bi igrali samo za repstaciju kapiras da moraju ljudi i da zive od necega?

  10. то се зове стипендија, а не плата. кад играш из љубави, а добијаш таман онолико колико ти треба за живот.

  11. A inace ako ikad vidim bilo kog stranca u bilo kojoj nasoj repstaciji ja za to govno vise ne navijam kao za ove nase kokoske kosarkasice danijela moj kurac amerikanka ogavna bombardovala srbiju mrs

    Bolje da smo zadnji nego da nam igraji stranci ko da smo nesposobni

  12. може странци, али прво да заврше војску и све редом како иде.

  13. Ne ne ne...vojska ostaje za ove sto odbiju da igraju za repstaciju a nisu povredjeni njih direktno kasarna babusnica

    A stranci nam ne trebaju nikakvi ne trebaju nam ni glave poput subotica nevena koje ne znaju srpski i odigraju preko kurca 10 tekmi da malo dignu cenu i posle jaoj ja ne mogu

    U ovu nasu instituciju(sori groblje) zvanu kosarkaska reprezentacija srbije dolaze ljudi sa povredama i treniraju jebu se celo leto pa cak i kad ne odu ma takmicenje ne drame i ne pizde. Mada uvek ima izroda ali vecina je tu za postovanje zvucim malo kao oni slepci sa gtr ali ja vam bez zajebancije kazem da je ovo jedina dobra opet moram da kazem institucija u ovom raspadu od zemlje u koju i dalje imam poverenje

  14. postovanje zvucim malo kao oni slepci sa gtr ali ja vam bez zajebancije kazem da je ovo jedina dobra opet moram da kazem institucija u ovom raspadu od zemlje u koju i dalje imam poverenje

    истина. они и ноле цар!

  15. Nole nek se napusi kurca

    I oni muceni vaterpolisti su ok al brate ono jebes vaterpolo

  16. јебига, ноле дере све редом и свака му част. читао сам у новинама да има преко 16000 поена! а ти си љубоморан ко псето, знаш да не ваља ти све то, ал шта ћеш такав си.

  17. plakacete vi kad ode nole

  18. Ljubomoram samna kisu sto ti kosu dira ljubomoran sam na vetar sto ti znoj sa lica skida

    Jeli sto te jebu da si vucicupederu

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.