Европско првенство у кошарци - Француска 2015

  1. радуља имо браду пре хардена

  2. Колико Гасол игра прељепо, у праву је дио, штета што је циган.

  3. Тешко да могу да победе, ако наставе да играју са 4 играча.

    http://i.imgur.com/Fr9PbWF.png

  4. O tome sam i ja razmišljao baš. Jednolični napadi, tačno znaš kome (eventualno kojoj dvojici ide ljopta).

  5. Spanija je ovo vec izgubila, nije im niko jos javio

  6. Antetokumpo zverina. Za koju godinu jedan od najboljih na svetu.

  7. Haha, ja da lupim Gasolu rampu, stajao bih onako izbečen ŠKK idukurac, jebo turnir, ne moram više da igram, fak dis šit ajm ritajring.

    A ovi Grci lupaju, i ništa, teraj dalje.

  8. Aca, uze mi reč iz usta, htedoh reći da će Antetokumpo za jedno dve godine sigurno igrati na all-staru

  9. Kakva je to bila generacija jebote, Navaro, Gasol i Rejes, svi odose. Nece se Spanija vratiti u neko finale 10ak godina, Rodrigez i Fernandez gotovi, nema tu ko vise da bude lud.

    Nije da mi je zao njih, spanci su generalno govna u svim sportovima, ali steta za kosarku. Sem Fernandeza, on nek umre onako bolno, u bedi i mladosti.

  10. рејес достојно мења навара по гадости

  11. кад сам реко да грци нису без шансе ви не верујете, играју тачно како сам рекао-на мало поена и пазе се контри

  12. Mladosti ololo

    Neće to biti onaj tim, ali opet, Ibaka i drugi Gasol mogu da ih dobace nekad na slabijem prvenstvu do finala. Ipak su to cigani, možda ukradu još kog igrača u međuvremenu.

    A za Grke navijam kao mi da igramo, iako su i oni govna realno.

  13. Биће чупаво, али не могу Шпанци више да се провлаче.

  14. Jebaće Grčku ova 4 faula za manje od minut.

  15. O duvajte kurac i sudije i sve u pičku materinu.

  16. Paj sad kad udje Gasol drugic i iznudi 15 bacanja. Sad ih mogu dobiti

  17. Brate tri faula na protrčavanju bez lopte. U prvih 30 sekundi. Četvrte četvrtine jebene. Govnurde ogavne, kako sam se iznervirao. Pa to ne bi sudili beogradskim blizancima protiv KK Konstantina.

  18. уби их адетокумпо

    саће гасол циганин да се гузи за фаулове али ће и спанулис да игра своју текму у завршницама

  19. хахахаха ламоника јебе атектокумпа

  20. Koraci bili čisti ko suza.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.