Prijava

Inspirisala me tema emotivci da vas pitam koja mitska stvorenja bi jebali, a sa kojima vodili ljubav? Koga bi izveli na veceru, a koga u kafic na otkacenu zurku?

Ja malu sirenu xD

Ja bi volio da mi sirena pushi, jer ne znam dje joj je anus za penetraciju!
A od ostalih mitskih stvorenja volio bi jebati Sandru Afriku!

joj brt dobra tema gg wp!

ja bih jebao onu zecicu iz Space Jama. Kurvu od duska dugouska...kolko je samo jebozovna za medalju

Ја Леголаса. Водили би љубав, водио бих га на вечеру, и гледали би тенис и нола сваки дан пошто је фудбал тако одвратна и груба игра.

ОК И ЗВОНЧИЦУ АКО СЕ РАЧУНАЈУ ЦРТАЋИ

Jebao bih Snezanu, a vodio ljubav sa Crvenkapom. Kontam maloletna je treba to nezno i polako, a snezani razvaljena kenjara jebiga to samo puni lolo

e jebo bih onu srekovu debeljucu ali znaci samo dok je debeljuca...e drkala bi mi do zore

ок, ејприл о нил и рози ренџер су класика али нека буду прибележени.

прибележићемо из истог разлога и црвеног и белог ренџера.

izijem flips
e jebo bih onu srekovu debeljucu ali znaci samo dok je debeljuca...e drkala bi mi do zore

КО-ЧЕ-ЊЕ

Ovaj bi jebo sve sa mnom, samo bih napravio ludaka od njega

http://www.vreme.com/g/images/942903_VTS_03_1.VOB_001004615.jpg

To flips, daj i detalje svega moze sve bato

Crvenkapu bih cekao da zaspe pored mene ja baka i onda joj ga polako stavio u usta i kad se probudi rekao da baki treba pomoc oko ovog edema, treba da se isisa ili ce baka umreti kako bi ga sisala crvenkapa i plakala mora da place to me lozi fest

Ako su vam likovi iz crtanih mitska stvorenja, onda bi jebo Jasminu iz Aladina i Pokahontas i onu ciganku od Kvazimoda.

Dajte detalje, ovde mozete da pustite masti na volju. Zanima me ta pokahontas. Kako bi je uvatio? Sta bi joj radio? Za kentaura da ne pricam

Kentaura bi jebao zguza isključivo. Povremeno bih mu dolazi sa glave da mi puši i ustima poskida balegu sa kurca ako je bude.
Napravio bih isto polukružnu klupicu da ne može da mi se vrpolji i da uvek mogu da dohvatim pošto sam ispod prosečne visine

ја бих јебао изијеву жену лору

грим де вите надуваш нам ките

јасмин - аладинову рибицу, успавану лепотицу... и птицу тркачицу.

а да и ону херкулесову рибицу исто из цртаћа она баш пребија.

наташу мићић јебао бих