Prijava

Poštovane autorke i autori,

Najvaljujem još jedno blesavo takmičenje u svemu. (definicije, reakcije, posteri) Tema su smrtni grehovi.

Glavna nagrada je u paklena - pobednici će moći da banuju autora po svom izboru na jedan dan. Odabir se podrazumeva. Nagradu će donirati Truć.

Takmičićete se u paru, treba da nađete drugog autora sa kojim ćete sarađivati tokom celog takmičenja i vaši uspesi će se sabirati.

Prijave kreću sad i možete se prijavljivati solo ili u već dogovorenom paru. Npr: Mlada Partizanka, ili Mlada + Neki super dasa. Ukoliko nemate dogovoren par bićete spojeni sa drugim solerom. U slučaju malog broja prijavljenih preradićemo takmičenje na neki jednostavniji način.

Nadam se da ćete se zabaviti!

Prijavljeni:

1. Kontroverzni - jebe mi se za nick
2. Ogundu Undungaga - Demigod
3. pseto88 - Бохор
4. NekoOdNekud -izijem flips
5. Bruce- Zhajk
6. Владимир Путин - Стеван ?
7. Marko- ArminVanBuuren
8. Браћа_Шнајдери - raćoni
9. Glavni - _Intruder_
10. BlueScout - highlander007
11. Džonimir - Džonovan
12. Čegrtaljka - Маестро ♦
13. Dionysio - Fender Stratocaster
14. Valdemar -Zelen Lukac
15. Tibor Váci - ollanik
16. Skočimiš - Dr Quake

Ovo su parovi, trudila sam se da vas spojim po principu kruna-minus u istoj kategoriji. E sad, ako neko ima primedbu (pvt), biće prihvaćena samo ako je konstruktivna npr: Neću sa super dasom, oću sa facom tim i tim. Samo negodovanje bez predloga biće odbačeno kao neosnovano.
Krećemo čim mi potvrdite da vam ovo odgovara. Molim autore koji bi odustali da to učine sad. Hvala.

Znči mlada partizanka i ja smo par XD

Npr: Mlada Partizanka, ili Mlada + Neki super dasa.

dasa
LOLOLO
Its sou 1980!

Tibi,
Neki super dasa ti ne gine, jer je na sajtu jako malo devojčica. Mada, sve je to eđforma.

moj tajo je bio pravi danas

Naziv blesavo takmičenje je vrlo malo iznad "vaši cudni krshevi", opet, ne znaci da je kul.

Give me hell, baby, yeah!
To jest, prijava.

Jedno pitanje: Sta ako se npr Jaca prijavi i zapadne sa mnom u paru. A nema 50 poena od definicija. Kako da se dogovaramo onda?

blesavo
ajde banujte je odmah za ovakve prolive

Prijavljujem se i ja. Moze li jedna nagrada da bude i odabrana definicija red je da i ja dobijem jednu odabranu?

Aj i ja ću, jebeš ga.

Panćera, ako pobediš traži moj ban.

Čegrtaljka
Jedno pitanje: Sta ako se npr Jaca prijavi i zapadne sa mnom u paru. A nema 50 poena od definicija. Kako da se dogovaramo onda?

čet?

Eh, to javno! :)

Nista, cekam kaizena da se prijavi...

Nista, cekam kaizena da se prijavi...

hehhehehehe