Prijava

pseto88

Eto boh i ja. Svi posteri ce nam biti ili sova ili onaj ker hahahhaha a reakcije sa pickom od sneki

Ovo.

Ovo su parovi:

1. Kontroverzni - jebe mi se za nick
2. Ogundu Undungaga - Demigod
3. pseto88 - Бохор
4. NekoOdNekud -izijem flips
5. Bruce- Zhajk
6. Владимир Путин - Стеван ?
7. Marko- ArminVanBuuren
8. Браћа_Шнајдери - raćoni
9. Glavni - _Intruder_
10. BlueScout - highlander007
11. Džonimir - Džonovan
12. Čegrtaljka - Маестро ♦
13. Dionysio - Fender Stratocaster
14. Valdemar -Zelen Lukac
15. Tibor Váci - ollanik
16. Skočimiš - Dr Quake

Ovo su parovi, trudila sam se da vas spojim po principu kruna-minus u istoj kategoriji, (osim kod Džonovan Džonimir, tu mi se sviđa kako vam se imena slažu). E sad, ako neko ima primedbu (pvt), biće prihvaćena samo ako je konstruktivna npr: Neću sa super dasom, oću sa facom tim i tim. Samo negodovanje bez predloga biće odbačeno kao neosnovano.
Krećemo čim mi potvrdite da vam ovo odgovara. Molim autore koji bi odustali da to učine sad. Hvala.

bas si ih blesavo spojila :D

Hej, ja se nisam prijavio, ludice malena! Ja sam samo sa par opaski obogatio ovu temu!
Neka se braća šnajderi takmiče međusobno XXEXE

Kaizen je rekao ko god postuje mora da se takmiči. :P

Šnjaderi ne brinite nekog ćemo vam naći sa više srca.

Šnajderi, skrpite nešto, XEXE

Može, par si sa Šnajderom.

ajde, cepaj, vodi samo računa da na vreme stigne obaveštenje koga treba da urnišem i na koju temu

Šta ja, nisam se ni prijavio? Da ne bude da sam ispalio Fendera. Ubaci nekog umesto mene, ako baš ne nađeš nikoga ti me ostavi, al mi javi da učestvujem. Ja i blesavo takmičenje, lool.

3. pseto88 - Бохор

Ала си их спојила! Они су ти за Вукајлију као Роналдо и Бејл за Реал.

Ili ako se igra jedan protiv drugog, Fender je prošao u sl. kolo, nisam siguran mislim da je bilo nešto da u parovima se prave "sadržaji".

Hoće li to kreunti već jednom!

Fender Stratocaster

3. pseto88 - Бохор

Ала си их спојила! Они су ти за Вукајлију као Роналдо и Бејл за Реал.

Ovde hoću da budem klempavi Velšanin a ne ciganski peder da se razumemo

Ili ako se igra jedan protiv drugog, Fender je prošao u sl. kolo, nisam siguran mislim da je bilo nešto da u parovima se prave "sadržaji".

Не, не играмо један против другог него заједно. Један пише дефиницију, други прави постер, а за реакцију се договарају ко ће да је прави. Скор обојице се сабира. А можеш нпр. ти да пишеш дефиницију и да правиш постер, а ја реакцију. Одабери први, имаш бољи ранг од мене.

Како пропустим упис у свако такмичење :((((((

Ako neko odustane ubaciću te. Može?