Prijava

Necu da budem ronaldo puca mi kurac, to da se razumemo odma

Stokton i melon bolje npr

i bre teo sam ja, al vata vikend. aj od utorka, prvi maj neradan mi pada u ponedeljak.

Ova partizanka je jedna baš šašava devojka. Ali pozitivno šašava xd

osim kod Džonovan Džonimir, tu mi se sviđa kako vam se imena slažu

Kakav je ovo žreb? Po ovoj logici bi loptu mogle da igraju samo Litvanija i Letonija, Siti sa Junajtedom... Fifa mafija.

Šta fali? Obijica ste dobri autori i mislim da će to biti jedna uspešna saradnja.
Nemoj mi te fudbalske asocijacija plus geografija - tri puta sam morala pročitati da shavtim šta mi oćeš reći. Irak i Iran, Srbija i Sirija, Rusija i Belorusija...

jel obavezno da se napravi i poster, jer smo ja i moj kolega napravili defku i reakciju, a poster bi da preskočimo
i ubrzaj malo da ostali završavaju
kako vreme leti, tako se sve više i smorim

Pokušavam da ubrazam, šaljem im pvt da krenu, al svi se nešto snebivaju. Nije obavezno, naravno.

Inspiracija dolazi kada prihavtite Isusa!

Do kada traje glasanje? Boli me kurax da ulazim ovde subotom, a kada pogledam sve koji učestvuju, red je da potsoji barem neko ko će objektivno glasati bez dupeuvlakanja i ortčakog pomaganja.

Kralju ja sam do sad namestio oko 5 takmičenja definicija tako da ako me ne bude mrzelo pobednik je Šomi - Bohor - Pseto88

Brate, kad ste preloši, kao što vidim da jetse, neće vam pomoći i da vam je pola glasova od duplih i ortaka.

Nismo se cimali. Sve nešto na brzinu, ja stigao s puta Pseto pijan sad će 3 dan a Šominbgd kad bude napisao definiciju udara nam lemeske lolo
Kad namesta se kvalitet nema veze

Lol nubovi prokleti

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ја сам мала веверица и прави сам зврк, Лукас иде, шмрче кокос, сви у шуму трк. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Kakav objasn

Bohor, nisam jos gledao sta ste pravili za tamkicenje.