Prijava

нисам љут, нимало

појј и теби, све најкуље ти желим :*

Nadmetanje i odjek na ono što napraviš je osnov svakog sajta na kojem su korisnici ti koji kreiraju sadržaj. Za to što neke sada boli kurac za definicije, apsolutno ne treba da boli kurac one kojima je stalo do sadržaja i onih koji će sadržaj čitati. Pritom sa ciljem da bude što više njih, jer koji kurac će neko da piše samom sebi? Uz malo zdravog nadmetanja se to dodatno podstiče.

Ti, Fejse, kao moderator na sajtu ovog tipa, apsolutno ne smeš da gušiš i osuđuješ želju za nadmetanjem i želju da ocena bude što više, ma koliko se tako osećaš kul i ma koliko mesečne liste i tabele sa sobom vuku i neke negativne stvari (i sam ih kritikujem). Što se Brusa tiče, apsolutno garantujem da mu nije do mesečnih tabela, već piše za one koji čitaju, ali uz takav stav onih koji sada vode računa o sajtu i potenciranje toga kako je sve govno i ovo malo ljudi će prestati da čita, a samim tim i oni koji pišu neće imati za koga to da rade.

Meni, na primer, ako više ljudi čita, veća mi bude i želja da pišem. Da li zbog dodatnih 100 pluseva, ili da bi što više ljudi to videlo, apsolutno ne možeš znati, a i trebalo bi da te je baš briga.

Takmičenje je zezanje i Granjka je kuler koji je to tako i shvatio. Na nikog nije ljut.
Pozdrav Granjka! ♡♡♡

granjka iskuliro? kažem ja, neće ni da primeti...

Odgovori mi čovek na PVT i reče da smo simpatični. Eto, esam rekla da će se smejati svemu?

Kosmo - inspiratorka pisanja definicija.

šta ti znači to, ciklon?

šta sam ja rekla?

Pa isto, da neće ni primetiti.

kosmopolita

šta ti znači to, ciklon?

To znači da si me svojim prethodnim komentarom inspirisala da napišem definiciju.

a bezveze ti definicija...

Фора је у томе што мора да порасту још мало виртуелна муда, што мора на 150 000 да се дода још 100, што популарност мора да се повећава из дана у дан, јер јбга, то је све што је важно. А онда после се згражавају и кукају над судбином клетом, као да их је неко обмануо и потурио им кукавичје јаје. Следећи пут кад се буде организовало ово такмичење, могу да се кладим да ће брус бити први на списку јер мора да докаже како је најбољи на сајту где свакако нема ништа од тога.

Ko je tebi drmao lanac? Ovde te nije bilo ni jednim postom, takmičenje je pratio Truć. Da se nisi možda osetio prozvanim zbog komentara od pre neki dan da se mora pročitati 200K definicija da bi se mogla naći dobra odabrana? Jebiga sinak, to je istina. Znam da boli ali leči.

Možda ti smeta činjenica da ti jedino ja nikad nisam odabrao ni jednu defku? Opet jebiga, ima previše kvalitetnih autora pa ne mogu svi kod svakog stići na red.

Što se tiče mojih virtuelnih muda, kako si se lepo književno izrazio u svom autorskom stilu, ti ne možeš ni pogledom obuhvatiti tu veličinu. Nemaš dovoljnu perspektivu za to. Ako si ubeđen da je ovo jedino mesto gde ja pišem ili objavljujem radove onda si u grdnoj zabludi. Čika Brus jedino ne svira i ne peva, sve drugo radi.

Što se tiče samog takmičenja, ja se nisam ni prijavio nego sam ostavio post u kome komentarišem da neću prihvatiti da budem banovan jer se nekom tako digla kita. Digli ste se svi redom kao srednjoškolci na novu profesorku da se mi razmodujemo jer vam je smetalo što ljudi dobijaju banove bez razloga. Partizanka je taj post shvatila kao prijavu, a ja nisam želeo da je razočaram. Kako sam već rekao, neću više učestvovati ni u jednom takmičenju, ne plaši se dušice, neće čika Brus.

A kad smo već kod definicija i kreiranja sadržaja na ovom sajtu, ovde izjavljujem sledeće: Novu definiciju ćete dobiti od mene onog dana kad Fejzbukmanijak više ne bude moderator. Referendumski.

Nemojte me kontaktirati na PVT, nemojte mi postavljati pitanja u komentarima i nemojte se sekirati. Ova odluka je izvršna.

Razložio sam ti post na pasuse. Ako ti je mnogo odjednom da pojmiš da možeš lakše dan po dan čitati. Ne bih da te opteretim sa previše reči.

Novu definiciju ćete dobiti od mene onog dana kad Fejzbukmanijak više ne bude moderator. Referendumski.

https://pbs.twimg.com/profile_images/603987984120193024/VBEycfmb.jpg

Nemojte me kontaktirati na PVT, nemojte mi postavljati pitanja u komentarima i nemojte se sekirati. Ova odluka je izvršna.

http://41.media.tumblr.com/83748d81acb90fa74b4a4744a85ac8f4/tumblr_nmqoo6oZjz1titub2o1_400.jpg

Duvaj ga Tibore. Ko god da je ušao sa tog naloga.

e jbg nemos sad da vidis nubaro

Ne mogu ni ostali, kad smo mi otišli kaizen blokirao svima. Propala ti fora.

EH DOKLLE SMO DOŠLI KAD I NAPEDNJACI ŠTAJKUJU
Des brus nema te na sajtu lolo

Ne štrajkujem Dušane, nego počela deca da pišaju po meni pa se malo sklanjam da im ne smetam :)